بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


کرمی در تذکر شفاهی:
نماینده مردم دشتی در مجلس گفت: آقای وزیر جهاد کشاورزی مشکل گوجه کاران دشتستانی را برطرف کنید.


وزیر جهاد کشاورزی مشکل گوجه کاران دشتستانی را برطرف کند


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، غلامحسین کرمی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۹ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: جناب آقای وزیر آیا درآمد چند ریالی از محل اخذ صادرات چند کامیون گوجه برای شما و دولت مهم شده است؟ یا اینکه درخواست همه کشاورزان شهرستان دشتستان و مسئولان استانی برای شما محلی از اعراب ندارد؟

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: نابودی کشاورزان و گوجه کاران برای شما مهم نیست؟ مگر در جلسه دیروز قول نداده بودید مشکل گوجه کاران را حل می کنید؟ آیا این حل مشکل بوده است؟ تعجب می کنم خودتان از نزدیک شاهد از بین رفتن دست رنج کشاورزان هستید چرا اینگونه برخورد می کنید؟ تاخیر یک روزه هم برای گوجه کاران مهم است و مطالبه جدی آن ها حذف کلی این عوارض بوده است و نگران بازار شمال تهران هم نباشید.

وی خطاب به وزیر نیرو، بیان کرد: مطالبه جدی نخل داران تنگستانی حذف حق اشتراک مازاد بوده است که از آن ها اخذ می شود چرا که آبی به آن ها داده نمی شود که حق اشتراک از آن ها گرفته شود. متاسفانه این امر برخلاف قانون و با زور دریافت می شود و باید به این موضوع رسیدگی شود.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.