بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


با حضور شهرداران دو پایتخت؛
سند اجرایی همکاری‌های خواهرخواندگی «تهران» و «دوشنبه»، با حضور شهرداران پایتخت‌های ایران و تاجیکستان امضا شد.


سند اجرایی خواهرخواندگی «تهران» و «دوشنبه» امضا شد


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مراسم امضای برنامه همکاری و سند اجرایی خواهرخواندگی میان شهر تهران و دوشنبه، ظهر امروز (سه‌شنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۴۰۲) با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران و رستم امامعلی، شهردار دوشنبه و رئیس مجلس ملی تاجیکستان در محل برج میلاد پایتخت برگزار شد.

با توجه به تفاهم خواهرخواندگی دو شهر «تهران» و «دوشنبه» که از گذشته منعقد شده بود، در مراسم امروز سند اجرایی این خواهرخواندگی برای همکاری های اجرایی در ۱۲ محور به امضا رسید.

هوشمندسازی، خدمات شهری، عمران، شهرسازی، حمل‌ونقل و مدیریت ترافیک و آموزش در حوزه های منابع انسانی، مدیریت بحران و آتش‌نشانی از جمله محورهای تشکیل‌دهنده این سند اجرایی است.

در این مراسم، مجید باقری معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران، محمدامین توکلی‌زاده، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، نرگس معدنی‌پور، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، محسن پیرهادی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مدیران شهری دو شهر تهران و دوشنبه نیز حضور داشتند.

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، رستم امامعلی، شهردار دوشنبه و هیات همراه، پیش‌ از مراسم امضای تفاهم همکاری شهرهای تهران و دوشنبه، بازدیدی از بخش‌های مختلف برج میلاد و رصدخانه شهری تهران واقع در مجموعه برج داشتند.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.