بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


اسماعیلی در تذکر شفاهی:
نماینده مردم میانه در مجلس با انتقاد از اینکه افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و مشاغل مختلف را با مشکل مواجه کرده بنابراین خواستار تجدیدنظر در این موضوع شد.


افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت مردم را با مشکل مواجه کرده است/ هرگونه افزایش قیمت‌ها باید متناسب با درآمدها و گرانی و تورم باشد


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مهدی اسماعیلی در نشست صحن علنی امروز (سه‌شنبه ۱۹ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: یکی از مهمترین چالش‌ها و دغدغه‌های نیروهای شرکتی و کارگران؛ نبود امنیت شغلی، منابع پایدار و کاهش شدید قدرت خرید و عدم پوشش کافی بیمه کارگران ساختمانی است و همچنین دریافتی کارکنان وزارت کشور که حجم بزرگ مدیریت کشور را برعهده دارند، از جمله مسائلی است که مورد غفلت قرار گرفته بنابراین ضروری است برای رفع این مشکلات دستورات لازم صادر شود.

نماینده مردم میانه با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت‌ها باید متناسب با درآمدها و گرانی و تورم باشد، افزود: افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و  مشاغل مختلف را با مشکل مواجه کرده بنابراین خواستار تجدیدنظر در این موضوع هستیم.

وی ادامه داد: در راستای سیاست جوانی جمعیت باید توجه به جوانان از شعار خارج شده و حمایت‌ها عملی باشد زیرا دو صد گفته نیم کردار نیست. همچنین مشکل ازدواج و مسکن و اشتغال جوانان همچنان پابرجا است، چه کسانی در مسیر اجرای مصوبات اثربخش مجلس و دستاوردهای دولت مانع‌تراشی و ترک فعل می‌کنند، باید به جد آنها را شناسایی و برخورد با آنها در دستور کار قرار گیرد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.