بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه یکدل هستیم و تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را در جام ملت‌ها بگیریم.


حسینی: باید یکدل باشیم تا بهترین نتیجه را بگیریم


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، سیدمجید حسینی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی برای ما بود، به خصوص اینکه همه بازیکنان بازی کردند. خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب است و اردوی خوبی در کیش داشتیم. فردا به قطر می‌رویم و شرایط خودم هم خیلی خوب است. همه بازیکنان همدل هستیم تا ان‌شاءالله نتیجه بگیریم.

وی در واکنش به این موضوع که امکانات تیم ایران با سایر مدعیان قابل مقایسه نیست و با این وضعیت شرایط را برای رسیدن به هدف تیم ملی چطور می‌بیند، گفت: بله امکانات و شرایط یکسان نیست. آنها خیلی جلوتر از ما هستند اما ما خیلی بازیکنان خوبی داریم؛ چه کسانی که در لیگ بازی می‌کنند و چه کسانی که بیرون از ایران هستند. همه یکدل هستیم و همه تلاش می‌کنیم. فرقی هم نمی‌کند که چه کسی بازی کند و باید یکدل باشیم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

مدافع تیم ملی درباره مصدومیت مرتضی پورعلی‌گنجی نیز تصریح کرد: من خودم آن صحنه را دیدم ناراحت شدم. مرتضی خیلی می‌توانست به تیم ملی کمک کند و من بازی او را خیلی دوست دارم. او می‌توانست خیلی به تیم ملی کمک کند و دوست خوب من است و امیدوارم هر چه سریع‌تر بهبود پیدا کند.

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.