بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد:
حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سفر به کشور عراق در دیدار با تولیت آستان حرم حضرت امیرالمومنین علی (ع) و بازدید از مجتمع فرهنگی شهید محراب بر ارتقای ارتباط علمی و پژوهشی مراکز علمی ایران و عراق تأکید کرد.


لزوم ارتقای ارتباط علمی و پژوهشی مراکز علمی ایران و عراق


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه سفر به جمهوری عراق با حضور در حرم مطهر حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) در نجف اشرف ضمن دیدار  سید عیسی خرسان تولیت عتبه مقدسه علویّه به بحث و تبادل پیرامون علمی و فرهنگی با وی پرداخت. 

حجت‌الاسلام و المسلمین خسروپناه در این دیدار به تشریح فعالیت‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی به تهیه اسناد و مصوبات مربوط به حوزه علم و فرهنگ ایران پرداخت و خواستار توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی فی‌مابین شد. 

خرسان نیز ضمن خوش آمد گویی به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیئت همراه توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های آستان مقدسه علوی ارائه کرد و همچنین پیرامون مسائل فرهنگی مطالبی را بیان کرد. 

ادای احترام به شهید محراب آیت‌الله سید محمد باقر حکیم

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت‌الاسلام والمسلمین خسروپناه، همچنین با حضور در مرقد شهید آیت‌الله حکیم نسبت به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کرد و ضمن بازدید «مجتمع فرهنگی شهید محراب» با حجت‌الاسلام و المسلمین سید حیدر حکیم فرزند شهید دیدار و گفتگو کرد. 

حجت‌الاسلام و المسلمین سید حیدر حکیم، تولیت مرقد شهید محراب و مسئول این مجتمع ضمن خوش آمد گویی به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، به نقش مهم و اقدامات فرهنگی این مرکز در تربیت طلّاب و دانشجویان علوم دینی و علوم انسانی اشاره کرد و توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های فرهنگی این مرکز در راستای اهداف شهید بزرگوار ارائه داد. 

وی در خصوص خدمت‌رسانی به زوّار اربعین گفت: در ایام اربعین با توجه به حضور میلیونی عاشقان اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام روزانه به بیش از ۲۵ هزار نفر خدمات رفاهی و سه وعده غذا تقدیم می‌شود. 

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن تشکر از تلاش‌های این مجموعه در تربیت طلاب و متخصصین علوم دینی و علوم انسانی، توضیحاتی در رابطه با فعالیت شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کرد و بر لزوم ارتقای ارتباط علمی و پژوهشی با مراکز علمی ایران تأکید کرد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.