بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: تلاش کادرفنی و بازیکنان تیم ملی رقم زدن بهترین اتفاق و نتایج در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ است.


 چشمی: بورکینافاسو تیم فیزیکی و تاکتیکی خوبی بود/ دنبال بهترین نتایج هستیم


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، روزبه چشمی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال درباره برتری 2 بر یک ایران مقابل بورکینافاسو در دیداری تدارکاتی گفت: بورکینافاسو به لحاظ فیزیکی و تاکتیکی تیم خوبی بود. کادرفنی اهدافی داشت که در زمین پیاده کند و در نهایت نتیجه‌ بدست آمده خوب بود و هم بحث‌های تاکتیکی در زمین اجرا شد.

وی در مورد شرایط روحی – روانی تیم ملی در آستانه آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا تصریح کرد: از روز اولی که کارمان را با کادرفنی جدید شروع کردیم تمرکزمان این بود که نتیجه خوبی بگیریم. در حال حاضر نزدیک مسابقات بوده و همدل هستیم نتایج خوبی کسب کنیم. تیم‌های بزرگی در آسیا حضور دارند و کار سخت است اما بازیکنان و کادرفنی همدل شده‌اند و از مردم و رسانه‌ها می‌خواهیم حمایت کنند تا بهترین نتایج را بگیریم.

بازیکن تیم ملی در خصوص برگزاری اردو در کیش و استقبال مردم گفت: شرایط اردوی کیش از هوا گرفته تا زمین خوب بود و از مسئولان تشکر می‌کنیم. همه چیز برای برگزاری اولین مسابقه‌مان در جام ملت‌های آسیا آماده است. تلاش کادرفنی و بازیکنان رقم زدن بهترین اتفاق و نتایج در جام ملت‌های آسیاست و از مردم تشکر می‌کنیم که ما را دعا کرده و حمایت می‌کنند. استقبال مردم در کیش عالی بود و ان‌شاء‌الله بتوانیم با نتایج خوب لطف‌شان را جبران کنیم.

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.