بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


معاون شهردار پایتخت اعلام کرد:
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: آنچه در گزارش حساب درآمد و هزینه شهرداری تهران تا مدت اخیر به ثبت رسیده بود، سه هزار میلیارد تومان است، اما عملکرد ما بیش از این بوده است.


طلب‌های مدیریت شهری از دولت در مرحله حسابرسی است/ جزئیات بدهی شهرداری تهران به بانک‌ها


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، لطف‌الله فروزنده، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با بیان این که وضعیت عملکرد غیرنقد شهرداری در بودجه امسال مطلوب است، اظهار داشت: آنچه تا مدت اخیر (آبان‌ماه) ثبت شده سه هزار میلیارد تومان است، اما شهرداری عملکرد بیشتری داشته است.

وی افزود: براساس لایحه بودجه باید عملکرد غیرنقد تا پایان سال به ۱۵ هزار میلیارد تومان برسد و طبق روالی که طی می‌شود، این میزان محقق خواهد شد و حتی ممکن است از رقم مصوب نیز عبور کنیم.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اعلام این که طلب‌های شهرداری از دولت در حال شناسایی است، یادآور شد: تسویه این بدهی‌ها فرآیند خاص خود را دارد و باید حسابرسی شود تا دولت بتواند رقم را پرداخت کند، اما آنچه اهمیت دارد این است که دولت کلیت کار را پذیرفته، اما در مجموع باید فرآیند خود را طی کند و تایید نهایی و پرداخت آن به تایید حسابرسی بستگی دارد.

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، فروزنده با بیان این که برای تسویه بدهی شهرداری تهران به بانک‌ها نیز در حال مذاکره هستیم تا به عدد قطعی برسیم، خاطرنشان کرد: براساس بررسی‌ها، رقم بدهی شهرداری به بانک‌ها نزدیک به ۷۰ هزار میلیارد تومان است که از طریق تهاتر املاک و دارایی‌ها تسویه خواهد شد تا بتوانیم تسهیلات لازم برای برقی‌سازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی را دریافت کنیم و براساس مذاکرات، قرار بر این شده که بانک‌ها در این خصوص همکاری کنند. پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.