بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


ملکی خبرداد:
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مهار آتش در بیمارستان گاندی خبرداد.


مهار آتش در بیمارستان گاندی/مصدوم و فوتی گزارش نشده است


«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت آتش سوزی در بیمارستان گاندی گفت: با توجه به اینکه آتش سوزی در بخش مهمانپذیر بیمارستان که حدود 17 الی 18 طبقه بود و نمای بیرونی آن به طور کامل شعله ور بود. آتش نشانان همزمان با عملیات اطفاء اقدام به خارج کردن افراد داخل ساختمان کردند. 

وی ادامه داد: همزمان از این 10 الی 12 ایستگاهی که در محل حضور دارند نیروهای آتش نشانی به محل اصلی بیمارستان و در جایی که بیماران بستری هستند ورود کرده و در هر طبقه از بیمارستان نفراتی را مستقر کردیم تا از سرایت آتش به داخل بیمارستان جلوگیری کنند. خوشبختانه از سرایت آتش به داخل ساختمان اصلی بیمارستان جلوگیری شد. 

به گفته وی در حال حاضر همه بیماران به طور کامل از بیمارستان خارج شده اند البته عملیات جستجو همچنان توسط نیروهای آتش نشانی ادامه دارد و با هماهنگی کادر درمان برای سومین بار پیاپی اتاق ها در حال بررسی است تا اگر بیماری در داخل بخش مانده باشد به بیرون منتقل شود. 

ملکی درباره اطفاء حریق گفت: در حال حاضر بخش زیادی از آتش خاموش شده است. اگرچه هنوز شعله های پنهان وجود دارد. اما آتش تقریبا مهار شده است. خوشبختانه مورد مصدوم یا تلفات جانی گزارش نشده است. عملیات نیز همچنان ادامه دارد. پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.