بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :






شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت حمله آمریکا و انگلیس به مردم یمن در اطلاعیه‌ای از مردم مردم نمازگزار خواست تا در نمازهای جمعه خشم و انزجار خویش را از حامیان رژیم صهیونیستی فریاد زنند.


اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت حمله آمریکا و انگلیس به مردم یمن


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

اقدام خود سرانه و حماقت آمیز امریکا و انگلیس به یمن باعث دامن زدن به ناامنی و افزایش بی‌ثباتی در منطقه بوده، نقض آشکار حاکمیت و تمامیت ارضی یمن و  قوانین و مقررات و حقوق بین‌الملل و حمایت مستقیم از استمرار جنایت‌های رژیم جلاد صهیونیستی و تلاش برای انحراف افکار جهانیان از نسل کشی در غزه می‌باشد.

بی‌تردید اینگونه رفتارها آتش جنگ را در منطقه شعله‌ورکرده و پیامدی جز ناکامی و شکست و افزایش انزجار جهانی و محکومیت آن از سوی افکار عمومی مردم دنیا ثمر دیگری نخواهد داشت. و جبهه مقاومت را در مقابله با رژیم دیوسیرت و کودک کش صهیونیستی و حامیان آن  مصمم تر  می سازد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن هشدار نسبت به پیامدهای این گونه اقدامات برای صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی و لزوم واکنش‌های مسئولانه مجامع جهانی از گسترش دامنه‌های جنگ، بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه، اعلام کرد  مردم فهیم و قهرمان کشور  با حضور در نمازهای جمعه، این حرکت خیره سرانه امریکا و انگلستان را محکوم کرده، خشم و انزجار خویش را از حامیان رژیم صهیونیستی فریاد زده و حمایت کامل خود را از یمن قهرمان و انصار الله دلاور در برابر قلدران و زورگویان بین المللی به سرکردگی امریکای جنایتکار به نمایش خواهند گذاشت.»



پایان خبر





نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.