بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


واکنش مک‌کانل به تجاوز آمریکا به یمن؛
رهبر جمهوری‌خواهان سنای آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که از تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا برای حمله به مواضع انصارالله یمن حمایت می‌کند.


تصمیم بایدن برای اقدام نظامی علیه حامیان ایران، دیرهنگام بود


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، «میچ مک‌کانل» رهبر جمهوری‌خواهان سنای آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که از تصمیم «جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا برای حمله به مواضع انصارالله یمن حمایت می‌کند.

وی با تکرار برخی ادعاها در خصوص حمایت ایران از حملات انصارالله در دریای سرخ، اعلام کرد: «من از عملیات آمریکا و ائتلاف علیه حوثی‌های مورد حمایت ایران که مسئول اخلال خشونت‌آمیز تجارت بین‌المللی در دریای سرخ و حمله به کشتی‌های آمریکایی هستند، استقبال می‌کنم. تصمیم بایدن برای استفاده از نیروی نظامی علیه این نمایندگان ایران دیرهنگام بود».

مک‌کانل در ادامه مواضع بی‌اساس خود افزود: ‌«امیدوارم که این عملیات‌ها نشان‌دهنده تغییری پایدار در رویکرد دولت بایدن در قبال ایران و گروه‌های نیابتی آن باشد. برای بازگرداندن بازدارندگی و تغییر محاسبات ایران، مقام‌های این کشور باید باور داشته باشند که تا زمانی که کارزار ترور جهانی خود را کنار نگذارند، بهای معناداری را خواهند پرداخت».

وی با اشاره به حملات اخیر انصارالله افزود که ایالات متحده و متحدان ما نباید جایی برای شک و تردید باقی بگذارند که روزهای تهاجم بی‌پاسخ آنها به پایان رسیده است.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.