بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


نهمین مجمع عمومی حزب اتحاد ملت ایران با حضور شخصیت‌های برجسته حزبی و سیاسی برگزار شد.


آغاز نهمین مجمع عمومی حزب اتحاد ملت ایران


به گزارش خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، نهمین مجمع عمومی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی صبح امروز با حضور اعضای این حزب و شخصیت‌های سرنشاس سیاسی صبح امروز برگزار شد. الیاس حضرتی، حسن رسولی، طاهره نقی‌ئی، فرج کمیجانی، سعید شریعتی، هادی خانیکی، علی شکوری‌راد، شهاب طباطبایی، محمد توسلی، محسن آرمین، فیض‌الله عرب‌سرخی، ساجده عرب‌سرخی، غلامرضا ظریفیان، کیوان صمیمی، مرتضی مبلغ، محمود الویری، عباس آخوندی، آذر منصوری، محمود صادقی، عبدالله رمضان زاده، فخرالسادات محتشمی‌پور، حسین کاشفی، علی‌محمد حاضری، محمد سالاری  وحسین نقاشی از چهره‌های حاضر در این برنامه بودند.

حسین کاشفی رئیس اداره کننده کنگره حزب اتحاد در این مراسم گفت: این حزب و احزاب دیگر آمده‌اند تا بتوانند مطالبات خواسته‌های مردم را دنبال کنند. وقتی می‌گوییم ایران، متعلق به همه مردم ایران است، یعنی تک تک ایرانیان حق دارند برای سرنوشت آینده خود و کشورشان نظر دهند و این یک وظیفه مهم است.

وی افزود: انسان اگر به این وظیفه عمل نکند پس برای چه به این دنیا آمده است. ما در دنیای امروز شاهد انسان‌کشی،ظلم و زندان هستیم. ما آمدیم انسان باشیم تا انسان‌‌ها زندگی آزادانه خود را داشته باشند. این حزب متعلق به همه شما بوده و  انشالله با همراهی انسان‌های آزاده، در جهت فراهم آوردن آزادی برای آینده و آیندگان با احساس مسئولیت در این مسیر گام برداریم. امیدواریم بتوانیم به آن امانتی که خداوند متعال به ما اعطا کرده است وفای به عهد کرده و به وظیفه خود عمل کنیم.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.