بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


شاگردان ژوزه مورینیو در تقابل با رقیب همشهری مغلوب شدند و اولین جام فصل را از دست دادند.


 رم دربی دلاکاپیتاله را به لاتزیو باخت و با جام حذفی وداع کرد/ سردار آزمون اخراج شد


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، در دومین بازی از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا (کوپا ایتالیا)، امشب (چهارشنبه) تیم‌های فوتبال لاتزیو و رم از ساعت 20:30 به وقت تهران در ورزشگاه المپیکوی شهر رم به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر لاتزیو خاتمه یافت.

ماتیا زاکانی در دقیقه 51 از روی نقطه پنالتی تنها گل این بازی را به ثمر رساند تا از میان دو تیم شهر رم این آبی‌های پایتخت باشند که راهی مرحله نیمه نهایی می‌شوند. مصدومیت پائولو دیبالا که باعث خروج او از ترکیب رم در بین دو نیمه و همینطور اخراج پدرو رودریگس مهاجم اسپانیایی لاتزیو در دقیقه ششم وقت‌های تلف شده نیمه دوم، از دیگر اتفاقات مهم این بازی بودند. همچنین سردار آزمون، مهاجم ایرانی رمی‌ها که در دقیقه 58 به جای ریک کارسدورپ به میدان رفته بود، در دقیقه دهم وقت‌های تلف شده نیمه دوم از داور کارت قرمز مستقیم گرفت و اخراج شد. پس از او هم‌تیمی‌اش در خط دفاع، جانلوکا مانچینی هم به همین سرنوشت دچار شد.

لاتزیو در مرحله نیمه نهایی باید با برنده نبرد یوونتوس – فروزینونه روبه‌رو شود. یووه فردا شب از ساعت 23:30 به وقت تهران، میزبان فروزینونه‌ای خواهد بود که در مرحله قبلی مسابقات، ناپولی را با نتیجه 4 بر صفر در هم کوبید و حذف کرد.

پیش از این فیورنتینا با غلبه بر بولونیا در ضربات پنالتی راه مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا شده بود و در آن مرحله به مصاف برنده نبرد میلان – آتالانتا خواهد رفت، دیداری که امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار خواهد شد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.