بخش اخبار بین الملل ایرانیان نیوز :


کان گزارش داد:
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از دستور آماده باش به بیمارستان‌های واقع در شمال سرزمین های اشغالی برای پذیرش هزار مجروح در صورت جنگ با حزب الله خبر دادند.


دستور آماده باش به بیمارستان های شمال سرزمین های اشغالی برای پذیرش هزاران مجروح


 

به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از آناتولی، رسانه رسمی اسرائیل اعلام کرد که وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی به بیمارستان‌های مناطق شمالی دستور داده است تا برای وضعیت فوق العاده جهت پذیرش هزاران مجروح جنگی آماده باشند.

کانال کان اسرائیل گزارش داد که «موشه بار سیمان طوف»، مدیرکل وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی به همه بیمارستان‌ها دستور داده است ظرف ۲۴ ساعت برای وضعیت فوق العاده آماده شوند. 

در ادامه این گزارش آمده است: «این به مفهوم آن است که بیمارستان‌ها باید بتوانند خیلی سریع تجهیزات خود را به پناهگاه‌ها منتقل و بیماران عادی را فورا مرخص کنند و آماده پذیرش هزاران مجروح جنگی باشند». 

طبق این گزارش،‌ به دو بیمارستان «زیف» در «صفد» و مرکز درمانی الجلیل در «نهاریا» اعلام شده است که خود را برای قطع امدادات درمانی و دارویی و غذایی برای چند روز آماده کنند.

همچنین از بیمارستان‌های مناطق شمالی خواسته شده است تا در صورت لزوم آماده انتقال به وضعیت آماده ‌باش ظرف چند ساعت باشند و ۵۰ درصد ظرفیت خود را برای پذیرش مجروحان جنگی خالی نگه دارند.

کان افزود که وزارت بهداشت اسرائیل همچنین خود را برای احتمال آسیب دیدن کادرهای درمانی یا پیوستن آنها به نیروهای رزمی ذخیره آماده می‌کند و در حال وارد کردن پزشک از خارج است.

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.