بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


هشدار مدیریت بحران صادر شد؛
​مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار نارنجی تشدید سامانه بارشی توسط هواشناسی خبر داد و گفت: با احتمال خطر ریزش بهمن در ارتفاعات، شهروندان از تردد در مسیرها و گردنه‌های برف گیر بپرهیزند.


​خطر ریزش بهمن در ارتفاعات پایتخت


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران حامد یزدی مهر، بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار نارنجی تشدید فعالیت سامانه بارشی همراه با بارش برف توسط سازمان هواشناسی خبر داد و اظهار کرد: این هشدار پیرو هشدار زرد روز گذشته صادر شده است.

یزدی مهر با بیان اینکه طبق پیش بینی هواشناسی این سامانه از فردا پنج شنبه ۲۱ دی ماه آغاز و تا روز جمعه ۲۲ دی ماه تداوم خواهد داشت گفت: بر اساس اعلام هواشناسی مخاطراتی همچون بارش برف و باران، وزش باد شدید و مه گرفتگی و در مناطق کوهستانی کولاک برف و احتمال ریزش بهمن مورد انتظار است و در این خصوص تاکید مدیریت بحران بر عدم صعود به ارتفاعات، پرهیز از سفرهای غیرضروری و اجتناب از تردد در مسیرها و دالان‌های مستعد وقوع بهمن به ویژه در گردنه‌های برف گیر است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت تجهیز خودروهای عبوری در محورهای برف گیر به امکانات زمستانی تاکید کرد و افزود: با توجه به ابلاغ این هشدار، دستگاه‌های امدادی و اجرایی ضروری است که از آمادگی کامل برخوردار باشند.

وی در ادامه به عدم توقف و احتیاط در عبور از بستر و حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها تاکید و عنوان کرد: لازم است از فعالیت‌های عمرانی در این مسیرها اجتناب و نسبت به پاک سازی دهانه پل‌ها و لایروبی کانال‌ها و آب روها توجه ویژه صورت گیرد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.