بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


رییس دوره‌ای اتحادیه مجالس اسلامی در تهران:
رئیس دوره‌ای اتحادیه مجالس اسلامی در تهران گفت: همه در مسأله جنگ غزه چهار مسأله را دنبال می‌کنیم، اولا توقف فوری و دائم جنگ، دوم تاکید بر اینکه مسئول اول و آخر رنج های مردم فلسطین، رژیم صهیونیستی است و سازمان‌های بین‌المللی باید به وظایف خود مبنی بر حمایت از مردم فلسطین و تشکیل دولت مستقل فلسطینی عمل کنند و نکته دیگر اجازه ورود کمک‌های انسان دوستانه و پزشکی بدون قید و شرط داده شود و همینطور زمینه برای انتقال مجروحان به ویژه کودکان و زنان فراهم شود.


رنج های مردم فلسطین لکه ننگی بر پیشانی انسانیت خواهد بود


به گزارش خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، ابراهیم بوغالی رئیس مجلس الجزایر و رییس دوره‌ای اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی (PUIC) طی سخنانی گفت: از ابتکار عمل آقای قالیباف رییس مجلس ایران قدردانی می‌کنم و تاکید دارم که همه باید حمایت از مردم فلسطین را که هزاران نفر از آنان اعم از زنان و کودکان شهید می‌شوند، اولویت اصلی خود بدانیم.

وی ادامه داد: مردم بی دفاع فلسطین از سوخت آب و برق محروم هستند، بیمارستان ها و مدارس تخریب و بنباران در حال انجام است و شاهد نقض حقوق بشر هستیم.

رییس مجلس الجزایر تصریح کرد: این جنگ وحشیانه که تمام اشکال جنایت را در خود دارد نمادی از شرمساری به دلیل سکوت و انفعال در برابر پایمال شدن حقوق بشر است.

وی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی حقوق بین الملل تمام قواعد و قوانین انسانی و بین‌المللی بشردوستانه را زیر پا گذاشته است و باید گفت رنج های مردم فلسطین لکه ننگی بر پیشانی انسانیت خواهد بود.

بوغالی تاکید کرد: وظیفه ما این است که با صدای بلند خواستار پایان یافتن جنگ شویم تا هرچه زودتر این جنایات همه‌جانبه پایان یابد.

وی افزود: همه در مسأله جنگ غزه چهار مسأله را دنبال می‌کنیم، اولا توقف فوری و دایم جنگ، دوم تاکید بر اینکه مسئول اول و آخر رنج های مردم فلسطین، رژیم صهیونیستی است و سازمانهای بین‌المللی باید به وظایف خود مبنی بر حمایت از مردم فلسطین و تشکیل دولت مستقل فلسطینی عمل کنند و نکته دیگر اجازه ورود کمک های انسان دوستانه و پزشکی بدون قید و شرط داده شود و همینطور زمینه برای انتقال مجروحان به ویژه کودکان و زنان فراهم شود.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.