بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


دروازه بان استقلال خوزستان که نیم فصل اخیر را بدون کلین شیت به پایان رساند، حالا با پیشنهاد بازگشت از سوی نفت آبادان روبرو شده است.


فرزین گروسیان در آستانه بازگشت به نفت آبادان


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، آبی های خوزستان که در این فصل شرایط خوبی را پشت سر نگذاشته و در قعر جدول جای گرفته اند، در طول نیم فصل از پورحمیدی و گروسیان به صورت چرخشی استفاده کردند که هیچ‌یک از آن ها نتوانستند آمار خوبی را در قفس توری این تیم از خود به نمایش بگذارند تا این‌گونه استقلال نیم فصل را با 20 گل خورده به پایان برساند.

 

گروسیان که فصل پیش با پیراهن صنعت نفت آبادان به میدان می‌رفت، نمایش خوبی را از خود برجای گذاشت و در چندین بازی صنعت نفت را از شکست نجات داد به گونه ای که  یکی از مهم‌ترین ارکان این تیم در فرار از سقوط  فصل پیش، نام گرفت.

 

در آن سوی کار صنعت نفت آبادان نیز شرایط خوبی را از لحاظ دفاعی ندارد و عبدالله ویسی مانند پورموسوی از سیستم چرخشی برای انتخاب گلرهای خود در این نیم فصل استفاده کرد که فهد طالب دروازه بان عراقی این تیم که در 9 بازی برای این تیم به میدان رفت، نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و حالا درخواست جدایی هم داده است.

 

حال به نظر می‌رسد که بهترین موقعیت برای بازگشت گروسیان به نفت، همین پنجره زمستانی است که نفتی ها نیاز مبرمی برای حضور قوی تر و بقا در لیگ به او خواهند داشت. استقلال خوزستان نیز برای فرار از منطقه سقوط قطعا در فکر تقویت پست دروازه بانی خود می‌باشد.

 

حال باید دید گروسیان که خاطرات خوبی با نفتی ها دارد در این پنجره نقل و انتفالاتی به این تیم برمی‌گردد یا نیم فصل دوم را با پیراهن تیم دیگری آغاز خواهد کرد.

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.