بخش اخبار اقتصادی ایرانیان نیوز :


در گفتگو با سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، مطرح شد:
مدیر و موسس کارخانه آریان دوخت ارس گفت: شرکت آریان دوخت ارس از سال 1387 تا سال 1397 در قالب شرکت تجاری نسبت به تاًمین البسه سازمانی فعالیت می‌کرد و از سال 1397 با بهره گیری از دانش فنی و تکنولوژی روز اروپا به تولید کت و شلوار با بالاترین کیفیت پرداخته است.


راه اندازی خط تولید جدید کارخانه آریان دوخت ارس با ظرفیت 300 نفر نیروی کار نیازمند حمایت واقعی دولت است


هدایت در گفتگو با سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، گفت:  این کارخانه ظرفیت تولید سالیانه 200 هزار دست کت و شلوار با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارد و قادر است در صورت سفارش این ظرفیت را تا350 هزار دست در سال ارتقاء بخشد. همچنین در این کارخانه حدود 60 نفر مشغول به کار هستند که با حمایت دولت و راه اندازی شعبه دوم، زمینه اشتغال 300 نفر نیز فراهم می‌شود.

DSCN2777

وی در خصوص مشکلات تولید تصریح کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری اگر از تولید ملی و داخلی حمایت واقعی صورت بگیرد، چرخه اقتصادی کشور بهبود پیدا می‌کند و همچنین برای افراد بیشتری شغل ایجاد می‌شود. برای مثال اگر در این منطقه برای ایجاد شعبه دوم کارخانه آریان دوخت همکاری‌های لازم صورت بگیرد، منجر به رشد تولید و اشتغال‌زایی می‌شود. برای راه اندازی خط تولید جدید چرخ خیاطی‌ها و سایر ابزار آلات نیز خریداری شده و آماده بهره برداری است و برای آغاز کار صرفا نیازمند حمایت‌های مسئولین هستیم.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.