بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش:
جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه هیچ محدودیتی در طراحی، تولید و توسعه پهپادها نداریم گفت: فناوری پهپادی در ارتقا توان رزمی و اطلاعاتی ارتش نقشی خطیر و ارزنده را ایفا می کند.


هیچ محدودیتی در طراحی، تولید و توسعه پهپادها نداریم


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، امیرسرتیپ علیرضا الهامی، جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز از یگان های پدافندی مستقر در جنوب شرق ارتش بازدید و بر افزایش توان رزم و آمادگی دفاعی تاکید کرد.

وی در جمع فرماندهان مناطق و گروه‌های پدافندی جنوب شرق ارتش اذعان داشت: فناوری پهپادی در ارتقا توان رزمی و اطلاعاتی ارتش نقشی خطیر و ارزنده ایفا می کند و راهبرد اساسی پدافند، طراحی و توسعه یگان پهپادی به‌منظور کسب برتری هوایی در منطقه است.

امیر سرتیپ الهامی با اشاره به تجهیز پهپادهای بومی پدافند به انواع موشک ها در نبردهای هوایی ابراز داشت: هیچ محدودیتی در طراحی، تولید و توسعه پهپاد نداریم و باید تمامی بستر ها و ظرفیت ها به کارگرفته شود.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه یقینا تجهیزات متنوع پدافند در غافلگیری دشمن می تواند بسیار حائز اهمیت و غیرقابل پیش بینی باشد، افزود: اگر لازم باشد دشمن را در مکان و زمانی که فکرش را نمی کند غافلگیر می کنیم.

امیر سرتیپ الهامی با تاکید بر اینکه تحقیق و توسعه بر روی طراحی و ساخت موشک های دوربرد بومی بصورت شبانه روزی در دستور کار این نیرو و مراکز علمی مرتبط با پدافند است، تصریح کرد: پدافند ارتش متناسب با تهدیدات احتمالی سناریوهای پیچیده‌ای را پیش بینی کرده است که در رزمایش‍های اخیر این نیرو، با موفقیت اجرا و به منصه ظهور رسیده است.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.