بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای:
نشست معاونان فرهنگی و دانشجویی استانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای با حضور کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، امروز (سه‌شنبه) در دانشکده فنی و حرفه‌ای دکتر شریعتی آغاز به کار کرد.


تشکیل یک قرارگاه جهاد تبیین اصلی‌ترین ماموریت سازه فرهنگی ماست


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، عرفان خسرویان با اشاره به خاستگاه تأسیس دانشگاه‌ها در منطقه، دانشگاه را در دنیا پیشران اقتصاد و توسعه کشورها خواند و گفت: دانشگاه نبض، زیربنا و برون‌داد حوزه فرهنگی است. 

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای تصریح کرد: تبیین پیشرفت‌های دولت سیزدهم بخش عمده‌ای از وظایف حوزه فرهنگی است که باید با تعامل مناسب با اساتید، این مسئله در سطح دانشگاه و جامعه تسری یابد. 

وی کمبود ابزارهای فرهنگی را یک نقیصه دانست و افزود: در حوزه فرهنگی ما به محصولات فرهنگی نیاز داریم. ابزارهای فرهنگی ما کم است و می‌بایست برای توسعه فرهنگی و برنامه‌هایمان پیوست فرهنگی داشته باشیم. 

خسرویان در بخش دیگری از سخنان خود به موفقیت‌های دانشگاه در جشنواره‌ها، المپیادها و برنامه‌های فرهنگی و ایجاد کارگاه‌های جوار خوابگاه اشاره کرد و خواستار افزایش کیفی این رویدادها شد. 

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای همچنین در سخنان خود به اهمیت حضور پرشور در انتخابات، توجه بیشتر به تشکل‌های دانشجویی از جمله انجمن‌ها و کانون‌های علمی، بسیج دانشجویی، کیفی کردن اعزام کاروان دانشجویان به راهیان نور و برگزاری باشکوه جشن دهه فجر به عنوان یک جشنواره ملی اشاره کرد. 

مهمانان و مدعوین پیش از نشست، با حضور بر مقبره شهدای گمنام، به مقام شامخ این بلندقامتان تاریخ انقلاب اسلامی ادای احترام کردند. 

گفتنی است در این نشست پوستر سی و یکمین جشنواره فرهنگی و هنری قرآن و عترت و پوستر بازارچه مجازی دانشگاه فنی و حرفه‌ای توسط معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای رونمایی شد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.