بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


معاون درمان وزارت بهداشت خبر داد:
معاون درمان وزارت بهداشت در گردهمایی روسا و مدیران بیمارستان های دولتی دانشگاهی کشور با بیان اینکه ویترین بیمارستان، بخش اورژانس است و ارائه خدمات با کیفیت در این بخش بسیار حائز اهمیت و مورد تاکید است، از توزیع ۱۰۰۰ میلیارد تومان بابت سوانح ترافیکی در روزهای آتی بین دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی خبر داد.


توزیع ۱۰۰۰ میلیارد تومان بابت سوانح ترافیکی بین دانشگاه‌های علوم پزشکی در روزهای آتی


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از وبدا، سعید کریمی در این نشست که در سالن امام جواد(ع) ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار داشت: وزارت بهداشت همواره خود را موظف می داند از مراکز درمانی حمایت کند بنابراین تعامل دو سویه وزارت بهداشت با روسای بیمارستان های کشور باید به صورت پیوسته صورت گیرد.

وی حوزه سلامت را از عرصه های پرافتخار کشور دانست و گفت: وجود اساتید به نام و باتجربه، ارائه خدمات با کیفیت، وجود پرسنل متعهد و فداکار این حوزه را در کشور برجسته کرده است.

معاون وزیر بهداشت در خصوص منابع مالی از محل سوانح ترافیکی گفت: حدود هزار میلیارد تومان در روزهای آتی بین دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور توزیع می شود و مطالبات دانشگاه ها تا آخر سال به طور کامل تسویه خواهد شد.

کریمی با بیان اینکه تلاش وزارت بهداشت، تامین تجهیزات پیشرفته، جدید و مدرن برای مراکز درمانی است، گفت: امیدواریم با اقداماتی که در دستور کار قرار دارد، کمبودها و نیازمندی های بیمارستانها به تجهیزات پزشکی، برطرف شود. رسالت معاونت درمان حمایت حداکثری و با تمام قوا از مراکز درمانی است؛ چراکه این مراکز، بی وقفه و شبانه روزی در تمام ایام سال و بحران ها خدمات درمانی را ارائه می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و اقدام ناجوانمردانه در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان، تاکید کرد: این حوادث و جنایات بار دیگر چهره پلید دشمنان کشورمان را نمایان کرد و درماندگی و هراس آنها از زائران سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را نشان داد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.