بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران از آغاز عملیات اجرایی یک پل دوربرگردان و تعریض یک زیرگذر در انتهای بزرگراه شهید خرازی خبر داد.


اجرای ۲ طرح دسترسی در غربی‌ترین نقطه تهران


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، مهدی صداقتی درباره جدیدترین پروژه عمرانی سازمان سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران توضیح داد: با توجه به وجود شهرک‌ها و مراکز تجاری و گردشگری در انتهای بزرگراه شهید خرازی و بهره‌برداری از ساختمان شماره ۲ بیمارستان شریعتی در ماه‌های آتی، جهت تسهیل تردد شهروندان استان‌های تهران و البرز، اجرای یک دسترسی شرق به شرق در قالب یک دستگاه پل دوربرگردان و یک دسترسی غرب به غرب در قالب تعریض یک زیرگذر در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: این پل دوربرگردان، ۴۵۰ متر طول و ۸ تا ۱۰ متر عرض دارد و دارای ۲ لاین عبوری و ۲ پیاده‌رو است. با تعریض زیرگذر موجود، ۳ لاین عبوری در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت.

 مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، احداث ۴.۹ کیلومتر کندرو و دسترسی محلی، ۲.۲ کیلومتر دیوارسازی و اجرای شبکه جمع‌آوری و آب‌های سطحی را از سایر بخش‌های این پروژه عنوان کرد.

صداقتی همچنین بخشی از عرصه‌های پادگان شهید ناصر محمدی، اداره راه و شهرسازی و دیوار پست برق را به‌عنوان معارضین ملکی و تیرهای روشنایی، لوله آب خام ۲۰۰۰ میلیمتر، دکل برق فشارقوی و تابلوهای تبلیغاتی را به‌عنوان معارضین تأسیساتی برشمرد.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اشاره به آغاز اجرای این پروژه در آذرماه سال جاری، از پی‌کنی کوله و ستون جبهه شمالی متعاقب اعمال یک مرحله انحراف ترافیک خبر داد و زمان بهره‌برداری از این دسترسی‌ها را سال آینده دانست.

براساس اعلام روابط‌عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، پروژه احداث پل دوربرگردان و تعریض زیرگذر (محدوده بیمارستان شریعتی) در قالب فاز ۲ پروژه اتصال بزرگراه شهید همدانی با بزرگراه شهید خرازی تعریف و اجرای آن در آذرماه امسال آغاز شده است.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.