بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


ویتور روکه یکشنبه شب برابر حریف دسته چهارمی 26 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد ولی نتوانست اولین گلش را برای بارسا به ثمر برساند. گلزنی او ماند برای سوپرجام و شاید فینال فرضی برابر رئال.


مهاجم بارسلونا در حسرت اولین گل!


 دومین بازی ویتور روکه به عنوان بازیکن بارسلونا هم با گلزنی برای او همراه نبود. مهاجم برزیلی دقایقی در نیمه دوم به میدان رفت و همچنین یک فرصتی خوب برای گلزنی داشت که با درخشش گلر از دست رفت. او در بازی اول خود برای بارسا برابر لاس پالماس هم یک موقعیت تک به تک را از دست داده بود.

بازیکن سابق اتلتیکو پارانائنزه در دقیقه 64 به جای رافینیا وارد زمین شد. فران به سمت راست رفت و ببر برزیلی در مرکز خط حمله قرار گرفت. 8 دقیقه بعد، زمانی که ژاوی تصمیم گرفت لواندوفسکی را به زمین بفرستد، روکه به سمت چپ منتقل شد. این اولین‌باری بود که هر دو در میدان همزمان حضور داشتند. در دقایق پایانی پاس خوب لواندوفسکی، روکه را در حالت تک به تک با آرنائو فابرگا قرار داد ولی گلر «بارباسترو» موفق‌تر کار کرد.

درست مانند بازی مقابل لاس پالماس که روکه بخت خوبی برابر گلر حریف از دست داد. باید دید طلسم روکه در مقابل اوساسونا در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا خواهد شکست یا خیر. کسی چه می‌داند شاید در فینال فرضی مقابل رئال مادرید روکه بتواند اولین گلش برای بارسا را بزند.  بارسا روی این ستاره جوان حساب زیادی باز کرده و امیدوار است که او را در دراز مدت جایگزین روبرت لواندوفسکی در مرکز خط حمله کند .

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.