بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از هزار ثوب البسه قاچاق در بازار تهران خبر داد.


کشف محموله ۱۰ میلیاردی لباس قاچاق در بازار تهران


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی از قصد قاچاقچیان برای ورود محموله البسه قاچاق به محدوده بازار تهران با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند که در جریان آن صحت گزارش دریافتی محرز و مشخص شد که یک دستگاه کامیونت حامل کالای قاچاق تحت پوشش بارقانونی از استان‌های جنوبی کشور به سمت بازار تهران در حرکت است.

وی با اشاره به رسیدن خودروی حامل بار قاچاق به بازار تهران، گفت: این خودرو در محدوده بازار تهران رویت شد و در همین راستا نیز ماموران نسبت به متوقف کردن خودروی مذکور و انجام بازرسی از آن اقدام کردند. در جریان این بازرسی مشخص شد که بارنامه، اسناد و مدارک گمرکی جعلی و ساختگی است و محمموله مذکور فاقد هرگونه مدارک قانونی است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۱۰۹۰ ثوب پوشاک خارجی قاچاق از این خودرو خبر داد و گفت:‌ در همین راستا نیز پرونده‌ای تشکیل شده و به همراه متهم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص در حال انجام است.  

افشاری درباره ارزش ریالی اقلام قاچاق کشف نیز گفت:‌ کارشناسان با بررسی این محموله، ارزش ریالی آن را بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.