بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای اعلام کرد :
​روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای اعلام کرد، هموطنان فریب تبلیغات غیر واقعی در خصوص اخذ مجوز از وزارت بهداشت، برای فروش صندلی در رشته های پزشکی را نخورند و با افراد یا شرکت های سودجو در این زمینه از طریق مراجع قضایی برخورد خواهد شد.


پذیرش در رشته های پزشکی تنها از طریق کنکور سراسری امکان پذیر است/ مردم فریب تبلیغات غیر واقعی در خصوص فروش صندلی رشته های پزشکی را نخورند


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، ، در متن این اطلاعیه آمده است:

هموطنان و والدین عزیز، فریب تبلیغات موهوم و غیر واقعی در خصوص فروش صندلی رشته های پزشکی را نخورند و موارد مرتبط را به مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت گزارش کنند. 

پذیرش در رشته های علوم پزشکی داخل کشور فقط از طریق کنکور سراسری امکانپذیر بوده و هیچ دانشگاه دولتی یا خصوصی مجوز پذیرش از طرق دیگر را ندارد. 

عده ای سودجو با عنوان شرکت و دانشگاه خصوصی داخلی و یا خارجی مدعی اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جذب دانشجو خارج از مسیر کنکور سراسری و اخذ شهریه میباشند که صحت نداشته و تحت پیگرد حقوقی و قانونی قرار گرفته اند. 

ضمنا ارزشیابی مدارک دانشجویان ایرانی خارج از کشور در رشته های علوم پزشکی فقط در اختیار معاونت آموزشی وزارت متبوع بوده و به هیچ شرکت، سازمان و دانشگاهی تفویض نشده است.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.