بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق:
امیر سرتیپ دوم پرویز گفت: خودباوری و دوراندیشی رمز اقتدار و صلابت نیروی پدافند هوایی ارتش است که به پشتوانه نیروی انسانی دلیر، متعهد و منسجم حاصل شده است.


خودباوری و دوراندیشی رمز اقتدار پدافند هوایی است


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق با حضور در سایت راداری و موشکی شهید علائی کاخکی گناباد از بخش‌های مختلف این سایت راداری بازدید و توان عملیاتی این یگان را در پایش مرز‌های هوایی شرق کشور مورد ارزیابی قرار داد.

وی با بیان اینکه حفظ و تقویت دائمی آمادگی‌های رزمی برای کارکنان در هر شرایطی لازم و اجتناب ناپذیر است، گفت: امروز دشمن به دلیل اقتدار دفاعی پدافند هوایی جرأت نزدیک شدن به حریم مرزهای ایران اسلامی را ندارد و اگر خیال باطل داشته باشد، قطعاً با سیلی محکمی پاسخ او را خواهیم داد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق با اشاره به اینکه پیشرفت در تمامی عرصه‌ها، تنها راه مقابله با نقشه‌های شوم دشمنان است، خاطرنشان کرد: با الحاق پهپاد کرار مجهز به موشک هوا به هوا مجید، رصد و پایش آسمان منطقه به طور دقیق با بهره‌گیری از این سامانه‌ بومی انجام می‌شود و هیچ پرنده‌ای از چشمان تیزبین نیروی پدافند هوایی غافل نیست.

امیر سرتیپ دوم پرویز گفت: خودباوری و دوراندیشی رمز اقتدار و صلابت نیروی پدافند هوایی ارتش است که به پشتوانه نیروی انسانی دلیر، متعهد و منسجم حاصل شده است.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.