برنامه زمانی جام ملت‌های آسیا

بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :

به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ از ۲۲ دی با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در قطر آغاز می‌شود.

تیم ملی فوتبال کشورمان در دور گروهی این تورنمنت باید با تیم‌های فلسطین، هنگ‌کنگ و امارات به رقابت بپردازد.

 

گروه بندی مسابقات به شرح زیر است: 

گروه A: قطر، چین، تاجیکستان، لبنان

گروه B: استرالیا، ازبکستان، سوریه، هند

گروه C: ایران، امارات، هنگ کنگ، فلسطین

گروه D: ژاپن، اندونزی، عراق، ویتنام

گروه E: کره‌جنوبی، مالزی، اردن، بحرین

گروه F: عربستان، تایلند، عمان، قرقیزستان

 

* برنامه زمانی بازی‌های مرحله گروهی نیز به صورت زیر است:

 

جمعه ۲۲ دی

 

ساعت ۱۹:۳۰ / قطر – لبنان ورزشگاه لوسیل

 

شنبه ۲۳ دی

 

ساعت ۱۵:۰۰ / استرالیا – هند ورزشگاه احمد بن علی

 

ساعت ۱۸:۰۰ / چین – تاجیکستان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

 

ساعت ۲۱:۰۰ / ازبکستان – سوریه ورزشگاه جاسم بن حمد

 

یکشنبه ۲۴ دی

 

ساعت ۱۵:۰۰ / ژاپن- ویتنام ورزشگاه الثمامه

 

ساعت ۱۸:۰۰ / امارات- هنگ‌کنگ ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

 

ساعت ۲۱:۰۰ / ایران – فلسطین ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

 

دوشنبه ۲۵ دی

 

ساعت ۱۵:۰۰ / کره‌جنوبی- بحرین ورزشگاه جاسم بن جمد

 

ساعت ۱۸:۰۰ / اندونزی- عراق ورزشگاه احمد بن علی

 

ساعت ۲۱:۰۰ / مالزی- اردن ورزشگاه الجنوب

 

سه شنبه ۲۶ دی

 

ساعت ۱۵:۰۰ / تایلند- قرقیزستان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

 

ساعت ۲۱:۰۰ / عربستان- عمان ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

 

چهارشنبه ۲۷ دی

 

ساعت ۱۵:۰۰ / لبنان- چین ورزشگاه الثمامه

 

ساعت ۱۸:۰۰ / تاجیکستان- قطر ورزشگاه البیت

 

پنجشنبه ۲۸ دی

 

ساعت ۱۵:۰۰ / سوریه- استرالیا ورزشگاه جاسم بن حمد

 

ساعت ۱۸:۰۰ / هند- ازبکستان ورزشگاه احمد بن علی

 

ساعت ۲۱:۰۰ / فلسطین- امارات ورزشگاه الجنوب

 

جمعه ۲۹ دی

 

ساعت ۱۵:۰۰ / عراق – ژاپن ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

 

ساعت ۱۸:۰۰ / ویتنام- اندونزی ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

 

ساعت ۲۱:۰۰ / ایران – هنگ کنگ ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

 

شنبه ۳۰ دی

 

ساعت ۱۵:۰۰ / اردن – کره‌جنوبی ورزشگاه الثمامه

 

ساعت ۱۸:۰۰ / بحرین – مالزی ورزشگاه جاسم بن حمد

 

یکشنبه ۱ بهمن

 

ساعت ۱۸:۰۰ / عمان – تایلند ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

 

ساعت ۲۱:۰۰ / قرقیزستان- عربستان ورزشگاه احمد بن علی

 

دوشنبه ۲ بهمن

 

ساعت ۱۸:۳۰ / تاجیکستان- لبنان ورزشگاه جاسم بن حمد

 

ساعت ۱۸:۳۰ / قطر – چین ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

 

سه شنبه ۳ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / سوریه – هند ورزشگاه البیت

 

ساعت ۱۵:۰۰ / استرالیا – ازبکستان ورزشگاه الجنوب

 

ساعت ۱۸:۳۰ / هنگ‌کنگ – فلسطین ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

 

ساعت ۱۸:۳۰ / ایران – امارات ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

 

چهارشنبه ۴ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / ژاپن- اندونزی ورزشگاه الثمامه

 

ساعت ۱۵:۰۰ / عراق- ویتنام ورزشگاه جاسم بن حمد

 

پنجشنبه ۵ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / کره‌جنوبی- مالزی ورزشگاه الجنوب

 

ساعت ۱۵:۰۰ / اردن- بحرین ورزشگاه بین‌المللی خلیفه

 

ساعت ۱۸:۳۰ / قرقیزستان- عمان ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

 

ساعت ۱۸:۳۰ / عربستان- تایلند ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

 

*مرحله یک هشتم نهایی

 

یکشنبه ۸ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / تیم اول گروه B- تیم سوم یکی از گروه‌های C ،A یا D ورزشگاه جاسم بن حمد (بازی شماره ۳۷)

 

ساعت ۱۹:۳۰ / تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه احمدبن‌علی (بازی شماره ۳۸)

 

دوشنبه ۹ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / تیم اول گروه D- تیم سوم یکی از گروه‌های E ،B یا F ورزشگاه بین‌المللی خلیفه (بازی شماره ۳۹)

 

ساعت ۱۹:۳۰ / تیم اول گروه A – تیم سوم یکی از گروه‌های D ،C یا E ورزشگاه البیت (بازی شماره ۴۰)

 

سه شنبه ۱۰ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه الجنوب (بازی شماره ۴۱)

 

ساعت ۱۹:۳۰ / صدرنشین گروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه اجوکیشن سیتی (بازی شماره ۴۲)

 

چهارشنبه ۱۱ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / صدرنشین گروه E- تیم دوم گروه D ورزشگاه الثمامه (بازی شماره ۴۳)

 

ساعت ۱۹:۳۰ / صدرنشین گروه C- تیم سوم یکی از گروه‌های B ،A یا F ورزشگاه عبدالله بن خلیفه (بازی شماره ۴۴)

 

*مرحله یک چهارم نهایی

 

جمعه ۱۳ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / برنده بازی شماره ۳۸- برنده بازی شماره ۳۹ ورزشگاه احمد بن علی (بازی شماره ۴۵)

 

ساعت ۱۹:۰۰ / برنده بازی شماره ۳۷- برنده بازی شماره ۴۲ ورزشگاه الجنوب (بازی شماره ۴۶)

 

شنبه ۱۴ بهمن

 

ساعت ۱۵:۰۰ / برنده بازی شماره ۴۴ – برنده بازی شماره ۴۳ ورزشگاه اجوکیشن سیتی (بازی شماره ۴۷)

 

ساعت ۱۹:۰۰ / برنده بازی شماره ۴۰- برنده بازی شماره ۴۱ ورزشگاه البیت (بازی شماره ۴۸)

 

*نیمه نهایی

 

سه‌شنبه ۱۷ بهمن

 

ساعت ۱۸:۳۰ / برنده بازی شماره ۴۵ – برنده بازی شماره ۴۶ ورزشگاه احمد بن علی (بازی شماره ۴۹)

 

چهارشنبه ۱۸ بهمن

 

ساعت ۱۸:۳۰ / برنده بازی شماره ۴۷ – برنده بازی شماره ۴۸ ورزشگاه الثمامه (بازی شماره ۵۰)

 

*فینال

 

شنبه ۲۱ بهمن

 

ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی شماره ۴۹ – برنده بازی شماره ۵۰ ورزشگاه لوسیل



پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.

namitha porn videos indianfuckass.com elehant tube
vampy hentai hentaispa.com tranny hentai manga
indian nud girl indiansextube.org rep porn
不埒な姦係 年下男と巨乳妻 松下紗栄子 javfuck.mobi fc2 デストロン3号
الكس الاحمر samyporn.com سكس علا غانم
نيك ممحونات esarabe.com صور بنات جنسية
لحس كس متحركة porn-dumps.com سارة بانكس
sexy poonam pandey pics juraporn.com www xxhxx com
سكس خيانة زوجة pornhauz.com سكس زوجه الاب
سكس مصرى جديد 2019 iporntv.info سكس نيك في الكس
sunny pornhub rajwap.biz vnjh
سكس مشاهير اجانب porn-red.com سكس نور
xxx south indian pornftw.org ameature meaning
desiclip.com negozioporno.com x video mumbai
film hindi sexpoper.info deboniarblog