بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


امیر دریادار ایرانی:
فرمانده نیرو دریایی ارتش گفت: تمامی امکانات، تجهیزات و دستاوردهای نیرو دریایی ارتش، بر مبنای دانش و حاصل پژوهش و تحقیقات نخبگان داخلی است.


تمامی دستاوردهای نیرو دریایی بر مبنای دانش و حاصل پژوهش نخبگان داخلی است


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیرو دریایی ارتش در دوره نظری هیئت معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی که در دانشگاه افسری امام علی(ع) برگزار شد، گفت: دستاوردهای دوران هشت سال دفاع مقدس، منحصر به یک حوزه نیست؛ بلکه همه حوزه‌ها اعم از نظامی، فرهنگی، علمی و سیاسی را دربرمی‌گیرد و در تمامی این حوزه‌ها پیشگام هستیم.

وی با تأکید بر علم‌آموزی خطاب به دانشجویان اظهار کرد: امیرالمؤمنین (ع) در خصوص علم آموزی می‌فرمایند: دانش، سلطنت و قدرت است، هر که آن را بیابد، با آن یورش برد و پیروز شود و هر که آن را نیابد بر او یورش برند و مغلوب شود. بنابراین همواره باید این دستور را سرلوحه کار خود قرار دهیم و هر قدمی که برمی‌داریم مبنا داشته باشد. منظور از مبنا این نیست که صرفاً از علوم کشورهای غربی تقلید کنیم؛ بلکه منظور مبنای علمی است که شما دانشجویان آموخته‌اید و اکنون می‌توانید آن را در صحنه اجرا کنید.

فرمانده نیرو دریایی ارتش با اشاره به بیانات فرماندهی معظم کل قوا(مدظله‌‌العالی) در خصوص اهمیّت علم و علم‌آموزی تصریح کرد: ایشان می‌فرمایند؛ شما جمله “ما می‌توانیم” را  دوباره زنده کردید و به همه یادآوری کردید که برای موفقیت تنها کافی است علم را کسب و به آن رجوع کرد، به همین علت تمامی امکانات، تجهیزات و دستاوردهای نیروی دریایی ارتش، بر مبنای دانش و حاصل پژوهش و تحقیقات نخبگان داخلی است.

امیر دریادار ایرانی با تأکید بر اقتدار دینی کارکنان نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: یکی از مهم‌ترین امتیازات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بحث اقتدار دینی است که حاصل سال‌ها تلاش سازمان عقیدتی سیاسی است. وقتی میزان اعتقادات و اقتدار دینی نیروهای مسلح کشور را با سایر کشورها مقایسه می‌کنیم، به راحتی به این تفاوت‌ها پی می‌بریم.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.