بخش اخبار بین الملل ایرانیان نیوز :


بایدن:
رئیس‌جمهور آمریکا هشدار داد که پیروزی سلف وی تهدیدی برای حقیقت و آزادی خواهد بود.


پیروزی ترامپ، آزادی و حقیقت را به خطر می‌اندازد


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از هیل، «جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا با مرتبط دانستن جنگ داخلی این کشور با رویدادهای پس از انتخابات ۲۰۲۰ هشدار داد که در صورت پیروزی «دونالد ترامپ»، سلف وی برای دور دوم حقیقت و آزادی در خطر خواهد بود.

بایدن بین سال ۲۰۲۰ و جنگ داخلی مقایسه کرد و گفت:‌«کنفدراسیون‌های شکست‌خورده نمی‌توانند شکست را بپذیرند و در مقابل، مدعی هستند که جنگ داخلی بر سر حقوق دولتی بود، نه برده‌داری. این دروغ باعث شد قوانین جیم کرو که سیاه‌پوستان را از حقو‌ق‌شان محروم کرده و علیه آنان تبعیض قائل می‌شود، حاکم شود». 

وی با بیان اینکه ما اکنون در دوران شکست دوم به سر می‌بریم، گفت: «یک بار دیگر عده‌ای تلاش می‌کنند باخت را به دروغ تبدیل کنند. این بار دروغ مربوط به انتخابات ۲۰۲۰ است».

بایدن گفت: «اجازه دهید برای کسانی که نمی‌دانند واضح بگویم: برده‌داری عامل جنگ داخلی بود. هیچ مذاکره‌ای در این باره وجود ندارد. حقیقت در آمریکا در معرض خطر است».

وی افزود: «در نتیجه، آزادی و دموکراسی ما و حتی کشور مان نیز در معرض خطر قرار دارند، زیرا بدون حقیقت، روشنایی وجود ندارد و بدون نور راهی برای خروج از این تاریکی وجود ندارد».

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.