بخش اخبار بین الملل ایرانیان نیوز :


رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند:
رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت‌و‌گوهای محرمانه‌ای را با کاخ سفید درباره از سرگیری مذاکرات عادی‌سازی با عربستان انجام داده است.


مذاکرات محرمانه نتانیاهو با کاخ سفید برای از سرگیری روند عادی‌سازی با عربستان


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از اسپوتنیک، رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیررژیم صهیونیستی گفت‌و‌گوهای محرمانه‌ای با کاخ سفید درباره از سرگیری مذاکرات عادی‌سازی با عربستان سعودی انجام داده است. 

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی اعلام کرد: «این پیام ارسال شده است که اسرائیل اقدامی در تعارض با دیدگاه‌های ایالات متحده انجام نخواهد داد و آماده بررسی درخواست عربستان سعودی در رابطه با موضوع فلسطین خواهد بود».

در ادامه این گزارش آمده است که سعودی‌ها نیز به ائتلاف دفاعی و تسلیحاتی که بخشی از توافق بوده است، بسیار علاقه مند هستند.

کانال ۱۲ اسرائیل ادامه داد: «از نظر امریکایی‌ها توافقی که پیش از ۶ اکتبر مناسب بود، اکنون با توجه به جنگی که یکی از اهداف حماس در آن خنثی کردن این توافق بود، می‌تواند مناسب‌تر باشد». 

در ادامه این گزارش آمده است: «آمریکایی‌ها بر این باورند که با توافق بین اسرائیل و عربستان سعودی می‌توان از تشدید بیشتر تنش یا جنگ منطقه‌ای جلوگیری کرد و این توافق همچنین می‌تواند منجر به پایان جنگ و بازسازی غزه توسط عربستان شود اما مهمتر از همه اینکه توافق می‌تواند پیش از انتخابات یک دستاورد واقعی برای جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا فراهم کند». 

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.