بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


وحیدی در گفت‌وگو با سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،:
وزیر کشور گفت: یکی از جاهایی که احزاب و گروه‌ها امکان بروز و ظهور بسیار جدی دارند همین شرایط انتخابات است، باید بیایند و حضور پیدا کنند. خواسته‌ها و مسائل خود را تبیین کنید. داوطلبان مدنظرشان را مورد حمایت قرار دهند و فضا را کاملا برای این کار آماده کنند. از همین‌جا از همه آن‌ها می‌خواهیم به این وظیفه بسیار مهم دینی، ملی و انقلابی‌شان عمل کنند که ان‌شاالله برای حضور حداکثری مردم و رقابت واقعی عمل هم خواهند کرد.


از همه احزاب و جریان‌های سیاسی می‌خواهیم به وظیفه دینی، ملی و انقلابی‌شان در انتخابات عمل کنند/ ملت تعیین‌کننده هستند


احمد وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، درباره این‌که رهبری در فرمایشات خود بر ضرورت برگزاری انتخاباتی پرشور، مشارکتی و سالم تاکید کردند. از سوی دیگر رئیس‌جمهور هم در دیدار با احزاب تاکیداتی داشتند، به عنوان مجری انتخابات برنامه شما برای تحقق فرمایشات رهبری و دستورات رئیس‌جمهور چیست، گفت: این‌ها رهنمودهای بسیار مهمی بود که از اول سال هم رهبر معظم انقلاب درباره امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت تاکید کردند. 

وزیر کشور ادامه داد: رهبری در سخنان اخیرشان این نکات را بازتر کردند و تبیین گسترده‌تری فرمودند. به هر حال کاملا دستور کار ما هم رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است و رئیس‌جمهور هم بر آن کاملا تاکید دارند و آن را دنبال می‌کنند.

وی با اشاره به این‌که نکته مهم مشارکت همگانی است و همه باید بیایند، عنوان کرد: باید همه سلایق بیایند، باید همه گروه‌ها و جریانات سیاسی و جبهه‌ها و احزاب بیایند. یکی از جاهایی که احزاب و گروه‌ها امکان بروز و ظهور بسیار جدی دارند همین شرایط انتخابات است، باید بیایند و حضور پیدا کنند. خواسته‌ها و مسائل خود را تبیین کنید. داوطلبان مدنظرشان را مورد حمایت قرار دهند و فضا را کاملا برای این کار آماده کنند. 

وحیدی بیان کرد: از همین‌جا از همه آن‌ها می‌خواهیم به این وظیفه بسیار مهم دینی، ملی و انقلابی‌شان عمل کنند که ان‌شاالله برای حضور حداکثری مردم و رقابت واقعی عمل هم خواهند کرد.

وی گفت: در کشور ما همواره سلایق مختلفی بوده و یکی از افتخارات ما این بوده است که همیشه سلایق مختلف با همدیگر رقابت کرده‌اند، بالاخره یکی رأی بیشتری آورده یکی هم رأی کمتری آورده است و تعیین‌کننده هم ملت و مردم هستند که مشخص می‌کنند چه کسی باید در مسئولیت باشد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.