بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


قالیباف در نطق پیش از دستور:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قیام خونین مردم قم در نوزدهم دی ماه سال ۵۶ منشاء حوادث سلسله‌واری بود که به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد و ثابت کرد که هیچ قدرتی نمی‌تواند مانع اراده‌ی ملت مومن و خداجوی ایران اسلامی شود.


قیام خونین مردم قم منشاء پیروزی انقلاب اسلامی بود/ شجاعت در تصمیم‌گیری و کارآمدی در میدان میراثی است که باید از شهید کاظمی بیاموزیم


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود در آغاز نشست علنی امروز ۱۹ دی‌ صحن مجلس، گفت: فرا رسیدن سالروز ‌قیام خونین مردم قم  در نوزدهم دی ماه سال ۵۶ را گرامی می‌دارم؛ این حادثه منشاء حوادث سلسله‌واری بود که به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد و ثابت کرد که هیچ قدرتی نمی‌تواند مانع اراده‌ ملت مومن و خداجوی ایران اسلامی شود. سلام و درود بر تمام شهدای انقلاب شکوهمند اسلامی و امام شهیدان.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه سالروز شهادت سردار پر افتخار شهید حاج احمد کاظمی و سایر شهدای سپاه پاسداران را  گرامی می‌دارم، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در حکم انتصاب شهید کاظمی به سمت فرماندهی نیروی زمینی سپاه، ایشان را سرداری شجاع و کارآمد می‌نامند؛ شجاعت در تصمیم‌گیری  و کارآمدی در میدان به نفع مردم همان میراثی است که ما باید  از امثال شهید کاظمی بیاموزیم.

قالیباف عنوان کرد: حقیقتا که حیف بود حاج احمد کاظمی شهید نشود و آنگونه زیستن، پاداشی جز شهادت نداشت. یاد‌ او همواره در قلب ماست و نبودش را هر روز بیشتر از قبل احساس می‌کنیم.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.