بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


عضو تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان گفت: انتظار می‌رود همه ورزشکاران را به یک چشم ببینند و عدالت را رعایت کنند.


نعمتی: انتظارمان این است که همه ورزشکاران را به یک چشم ببینند


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، زهرا نعمتی در حاشیه مراسم تجلیل از مدال آوران بازیهای پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲، اظهار داشت: در این مراسم همه چیز عالی بود. جا دارد از مسئولان تشکر کنم که مساوات را بین ورزشکاران المپیکی و پاراالمپیکی رعایت کردند. واقعا مسیر قهرمانی سخت است. چنین قدردانی‌هایی باعث ایجاد انگیزه برای همه قهرمان‌هاست.

وی در مورد حرف و حدیث‌هایی که پیرامون پاداش فوتبالیست‌ها به وجود آمده، گفت: هر ورزشی سختی خودش را دارد و همه ورزشکاران تلاش می‌کنند. ورزش‌های انفرادی سختی‌های خاص خودشان را دارند. از همه ورزشکاران تجلیل کنند ولی انتظار می‌رود همه ورزشکاران را به یک چشم ببینند و عدالت را رعایت کنند. همه ورزشکاران برای بالا بردن پرچم کشور تلاش می‌کنند. اینکه چه ورزشی می‌کنند فرقی نمی‌کند. مهم این است که نام ایران و ایرانی بالا بماند. 

نعمتی درخصوص اینکه در سال منتهی به المپیک پاریس قرار داریم و شرایط خودش چگونه است، عنوان کرد: تمریناتم را دنبال می‌کنم ولی چون سال‌ها در این مسیر تلاش و تمرین می‌کنم، نظر خانواده‌ام خیلی اهمیت دارد. هنوز تصمیم قطعی در این مورد نگرفته‌ام. 

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.