بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


اسامی داوران دیدارهای نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا اعلام شد.


 داوران سوپرجام اسپانیا مشخص شدند


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، فدراسیون فوتبال اسپانیا به طور رسمی اسامی داوران دیدارهای نیمه‌نهایی جام حذفی اسپانیا را که قرار است در شهر در ریاض عربستان برگزار شود را اعلام کرد. بر این اساس دیدار تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکومادرید را خاویر آلبرولا روخاس سوت خواهد زد و ادواردو پریتو ایگلسیاس هم به عنوان داور VAR (کمک‌داور ویدئویی) ایفای نقش خواهد کرد.

همچنین قضاوت دیگر دیدار نیمه‌نهایی سوپرجام که بین تیم‌های بارسلونا و اوساسونا خواهد بود، به آلخاندور مونیس رویس سپرده شد و کارلوس دل‌سرو گرانده نیز به عنوان داور VAR این بازی انتخاب شده است.

تیم فوتبال رئال مادرید , تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا , تیم فوتبال اوساسونا اسپانیا ,

تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکومادرید از ساعت 22:30 چهارشنبه به وقت تهران، در مرحله نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا در ورزشگاه الاول شهر ریاض به مصاف هم خواهند رفت. دیگر دیدار نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا هم از ساعت 22:30 پنجشنبه به وقت تهران در همین ورزشگاه بین تیم‌های بارسلونا و اوساسونا برگزار خواهد شد.

سال گذشته بارسلونا با پیروزی 3 بر یک مقابل رئال مادرید در شهر ریاض به عنوان قهرمانی سوپرجام اسپانیا دست یافت. در آن بازی گابی، لواندوفسکی و پدری برای کاتالان‌ها گلزنی کردند و بنزما تک‌گل کهکشانی‌ها را به ثمر رساند.

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.