بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


با حضور فرمانده فراجا:
صبح امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور فراجا با حضور فرمانده کل انتظامی کشور، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و جمع دیگری از فرماندهان پلیس و سایر مقامات ارشد لشکری و کشوری برگزار شد.


مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور فراجا برگزار شد


به گزارش خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، صبح امروز (دوشنبه ۱۸ دی ماه ۱۴۰۲) مراسم تکریم سردار سید کمال هادیان‌فر، رئیس پیشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور و معارفه سردار سید تیمور حسینی به ریاست این پلیس تخصصی، با حضور سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و جمع دیگری از فرماندهان پلیس و سایر مقامات ارشد لشکری و کشوری در سالن همایش نورالرضا ستاد پلیس راهور فراجا در شهرک آزمایش برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در آغاز مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راهور فراجا با عرض خدا قوت به ماموران پلیس راهور به تبیین اظهارات مقام معظم رهبری مبنی بر خطیر بودن مشاغل انتظامی پرداخت و اظهار داشت: وقتی شما ماموران در این لباس به فکر خدمت به مردم و نظام هستید، در حال عبادت‌اید.

وی افزود: یکی از مجموعه‌های مهم و تعیین کننده در فراجا که می‌تواند تصویری زیبا از نیروی انتظامی کشور به عنوان نیروی خدوم و تاثیرگذار را برای مردم تداعی کند، مجموعه وزین راهنمایی و رانندگی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: نگذاریم این لباس پلیس راهور با کوچک‌ترین عمل غیرمسئولانه و غیر حکیمانه لکه‌دار و دچار خدشه شود.

گفتنی است، در بخشی از این مراسم، حکم انتصاب صادرشده توسط فرمانده فراجا برای سردار حسینی و همچنین لوح تقدیر سردار هادیان‌فر از سوی سردار مهدی معصوم‌بیگی، رئیس سازمان بازرسی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرائت شد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.