بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


سردار پاکپور:
فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم آغاز به کار بیمارستان بزرگ سیار فاطمه زهرا (سلام الله علیها) نیروی زمینی سپاه به عنوان پیشرفته ترین و مجهزترین بیمارستان این نیرو در جزیره قشم گفت: ساختار بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه تقویت و جهش پیدا کرده است.


ساختار بهداری رزمی سپاه تقویت و جهش پیدا کرده است


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سردار سرتیپ محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه هم زمان با آغاز به کار بیمارستان بزرگ سیار فاطمه زهرا (سلام الله علیها) نیروی زمینی سپاه به عنوان  پیشرفته ترین و مجهزترین بیمارستان سیار این نیرو در جزیره قشم که از نظر مختصات و ویژگی ها کم نظیر و از ظرفیت خدمات رسانی بسیار بالایی نیز برخوردار است، تأکید کرد: ساختار بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه مبتنی بر تهدیدات بزرگ مقیاس، تقویت و جهش پیدا کرده است.

وی افزود: در شرایط غیر جنگی، علاوه بر همه بیمارستان ها و مراکز درمانی نیروی زمینی سپاه، حداکثر ظرفیت و امکانات بیمارستان های سیار و صحرایی نیروی زمینی سپاه و از جمله همین بیمارستان بزرگ و ویژه ۱۲۸ تختخوابی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) نیز برای خدمت رسانی به مردم اختصاص پیدا کرده است.

سردارسرتیپ دوم پاسدار احمد اخوان مهدی معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه هم در مراسم آغاز بهره برداری از خدمات رسانی این بیمارستان سیار در منطقه عمومی جزیره قشم، گفت: راهبرد توسعه و پیشرفت بهداری رزم ما بر اساس مجاهدت علمی و عملی برای دستیابی به توانمندی رویارویی با تهدیدات بزرگ و پیچیده ی احتمالی تعیین شده است.

 وی افزود: برای رسیدن به این نقطه، تدابیر در بخش های مختلف به کار گرفته شده و ابتکار ، خلاقیت و جهش را به اقدامات خود پیوند زده ایم.

سردار اخوان گفت: در بهداری رزم، رسیدن به توانمندی های جهانی را هدف گذاری کرده ایم و تقویت زنجیره امداد، بهداشت و درمان و زیرساخت های آن را با همین رویکرد دنبال می کنیم.

 وی با بیان این که ارتقای سطح خدمات عمومی و تخصصی را در مراکز ثابت و سیار بهداری نیروی زمینی سپاه دنبال می کنیم تا به بیشترین توانمندی در مراقبت و درمان مصدومان و بیماران دست یابیم، افزود: بیمارستان بزرگ سیار فاطمه زهرا (سلام الله علیها) نیروی زمینی سپاه که در نوع خود در منطقه غرب آسیا کم نظیر است تا ۲۲ دی ماه در جزیره قشم دایر است و در این مدت روزانه ظرفیت و آمادگی کامل در ارائه خدمات عمومی و تخصصی درمانی به بیش از ۶ هزار نفر را دارد.

معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه درباره ویژگی های این بیمارستان گفت: در این بیمارستان بیش از ۵۳ پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص و همچنین ۷۲ پرستار و پیراپزشک به خدمت رسانی مشغول هستند.

اخوان خاطرنشان کرد: اتاق عمل، جراحی مغز و اعصاب، آی سی یو، سی سی یو، قلب و عروق، ارولوژی، عکس برداری، پاراکیلینک، اورژانس، دندانپزشکی، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی، داخلی، مغز و اعصاب، علوم آزمایشگاهی، رادیولوژی، پاتولوژی، داروخانه و مشاوره از جمله بخش های فعال دراین بیمارستان هستند.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.