بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


نوروزی در تذکر شفاهی:
نماینده علی آباد در مجلس شورای اسلامی گفت:در نظر داشته باشیم همسان سازی حقوق بازنشستگان هنوز اجرایی نشده است. تورم ۴۶ درصدی با افزایش حقوق ۱۸ الی ۲۰ درصدی همخوانی و کارایی ندارد.


افزایش حقوق ۱۸ درصدی با تورم ۴۰ درصدی همخوانی ندارد/ همسان‌سازی حقوق بازنشستگان سریع‌تر اجرایی شود


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، رحمت اله نوروزی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۱۸ دی ماه) مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی کرمان در تذکری شفاهی به رئیس جمهور، گفت: جناب آقای رئیس جمهور برای حمایت از تولید که دغدغه حضرت امام (ره) بود و به آن تاکید کرد و برای امنیت غذایی نیز دارای اهمیت است امروزه شرکت خدماتی و حمایتی ۱۷ هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد، این باید پرداخت شود. نیازمند است آقای منظور به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشند، کشاورزان در همه جوامع نیازمند حمایت هستند.

نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای رئیس جمهور به آقای منظور یادآور شوید با توجه به تحریم های ظالمانه ای که در کشور اعمال شده کارکنان وزارتخانه های کشور، بهداشت، آموزش و پرورش و سایر وزارتخانه ها که بازنشسته شده اند یک سال است حقوق دریافت نکرده اند همچنین کارمندان شاغل امروز نیازمند حمایت هستند؛ در نظر داشته باشیم همسان سازی حقوق بازنشستگان هنوز اجرایی نشده است. تورم ۴۶ درصدی با افزایش حقوق ۱۸ الی ۲۰ درصدی همخوانی و کارایی ندارد.

وی در تذکری به وزیر ورزش یادآور شد: آقای هاشمی شما قول دادید انتظار داریم پروژه های ورزشی و حمایت از ورزشکاران را در دستورکار قرار دهید. در خصوص توزیع درآمدها از محل مالیات و بودجه این موارد مورد توجه قرار بگیرد و بر اساس شاخص های استانی، استان های گلستان و علی آباد که نیازمند حمایت بیشتر هستند مورد توجه ویژه قرار گیرند.

نوروزی در تذکری به وزیر بهداشت تاکید کرد: در سفر رئیس جمهور به حوزه انتخابیه قول افزایش تخت های بیمارستانی را دادید، امیدواریم این مسئله در دستورکار قرار بگیرد؛ در سفر اول و دوم رئیس جمهور به استان گلستان بزرگ ترین پروژه های استانی همچون فاز دوم نیروگاه سیکل علی آباد کتول مصوب شد، از وزرای نیرو و اقتصاد هم در آن مراسم حضور داشتند، آقای غضنفری با توجه به قولی که داده اید هنوز محقق نشده است، در آن مراسم مخبر معاون اول رئیس جمهور نیز حضور داشته اند انتظار می رود این مهم در دستورکار قرار گیرد و دیگر شاهد قطعی مکرر برق نباشیم.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.