بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


زاکانی:
شهردار تهران با بیان اینکه کسی که به‌ این خودباوری برسد که از مشکلات جسمی عبور کند و در قله افتخار بنشیند، جای ستایش و ارزش‌گذاری دارد، خطاب به قهرمانان پارالمپیک گفت: مدیریت شهری تلاش می‌کند با ایجاد زیرساخت‌ها زمینه فعالیت شما را تسهیل کند.


نباید تفاوتی بین ورزشکاران پاراآسیایی و پارالمپیک با دیگر مدال‌آوران باشد


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از سایت شهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران در آیین تجلیل از مدال آوران بازی‌های پارا آسیایی هانگژو که صبح امروز – دوشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۲- در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، اظهار کرد: ایام، ایام خاصی است؛ توطئه های دشمنان ما در منطقه بر علیه ملت فلسطین و امتداد آن در ایران -در کشتار ناجوانمردانه و شهادت عزیزان مان در کرمان- و در جای جای کشورهای منطقه از جمله شهادت شهید سید رضی در سوریه؛ حکایت از عمق کینه دشمن غدار با اسلام و ملت ایران دارد. از جهتی نیز بزرگی و عظمت مقاومت، ایستادگی و سربلندی ملت های استقلال طلب و پیشرفت‌جو در همه جای منطقه از جمله کشور ما زبانزد است. درود می فرستیم به مقاومت و نفرت خود را از زشتی ها و پلشتی ها ابراز می داریم.

وی افزود: امروز دور هم جمع شدیم تا گوشه ای از وظیفه خود را نسبت به شما عزیزان ادا کنیم. کسی که در بازی های پارا آسیایی و پارالمپیک شرکت می کند از یک محدودیت هایی برخوردار است؛ اولین نکته همت بلند یک قهرمان و غلبه بر نقصی است که در جسم دارد و عزم آن قهرمان بسیار با ارزش تر از افراد عادی است که زحمت می کشند و مدال می آورند. درواقع کسی که به‌ این خودباوری برسد که از مشکلات جسمی عبور کند و در قله افتخار بنشیند، جای ستایش و ارزش گذاری دارد.

زاکانی ادامه داد: نوع مواجهه شما با عرصه های مختلف با اهمیت است؛ اینکه در اوج جوانمردی، دریافت درستی از دین و ملیت داشته و بزرگی و عظمت ایران را به رخ دیگران کشاندید، بسیار حائز اهمیت است. لذا امیدواریم بتوانیم در مسیر خدمتگزاری به شما خدماتی را در مجموعه شهر و مدیریت شهری ارائه کنیم که زمینه توسعه فعالیت های شما را در شهرها علی الخصوص در تهران فراهم کند. تا از این ظرفیت‌ها استفاده کنید و این موفقیت ها استمرار داشته باشد.

شهردار تهران اضافه کرد: نکته دیگر خدماتی است که باید در کنار فراهم کردن زیرساخت‌ها به شما ارائه دهیم تا تفاوتی بین کسانی که در عرصه های جهانی مدال می آورند با شما که در حوزه پارا آسیایی و پارالمپیک فعالیت می کنید و با شرایط خاص این توفیقات را به دست می آورید وجود نداشته باشد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.