بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


رئیس جدید پلیس راهور فراجا اعلام کرد:
رئیس جدید پلیس راهور فراجا بر استفاده از مراکز دانشگاهی در حوزه ترافیک تاکید کرد و گفت: ابر پروژه «طراحی حکمرانی راه» به زودی اجرایی خواهد شد.


ابر پروژه «طراحی حکمرانی راه» اجرا می‌شود


به گزارش خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سردار سید تیمور حسینی در مراسم تکریم و معارفه رییس پلیس راهور فراجا اظهار داشت: ناچار هستیم الگوهای مدیریت خود را بر اساس اقتضای زمان تعیین و اجرایی کنیم.

وی افزود: طرح حکمرانی راه ورود به حوزه ترافیکی مردم برای مردم است و یکی از شاخصه‌های این حکمرانی، سند معماری نوین فراجا خواهد بود.

رئیس پلیس راهور فراجا ادامه داد: امروز هیچ حوزه‌ای نمی‌تواند به صورت جزیره‌ای و بخشی به موفقیت برسد و بر اساس تاکید فرماندهی کل و رهبر معظم انقلاب باید همه دستگاه‌ها در حوزه ترافیکی وارد میدان شوند.

حسینی اظهار داشت: هسته‌های اندیشه‌ورزی در حوزه ترافیک باید با همراهی دانشگاه‌ها تقویت شود و تحلیل‌های عمیقی در حوزه ترافیک داشته باشیم.

وی در پایان تاکید کرد: امروز موضوع خسارت حوادث ترافیکی تنها ظاهر مسئله است و باید میزان خسارات مسائل ترافیکی را به طور عمیق توسط پژوهشگران و متخصصان دانشگاهی به خصوص اقتصاددانان تحلیل شود.

گفتنی است، صبح امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور فراجا، با حضور سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا، سردار مهدی معصوم‌بیگی، رئیس بازرسی کل پلیس، سردار سعید منتظرالمهدی، سخنگوی فراجا و جمع دیگری از فرماندهان پلیس و سایر مقامات ارشد لشکری و کشوری در سالن همایش نورالرضا ستاد پلیس راهور فراجا در شهرک آزمایش برگزار شد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.