بخش اخبار ورزشی ایرانیان نیوز :


پیشکوست فوتبال در مورد عملکرد تیم ملی صحبت کرد.


درخشان: خط خوردن نوراللهی و دعوت از امید ابراهیمی خیلی عجیب است


به گزارش گروه ورزشی سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، حمید درخشان در خصوص اعلام فهرست تیم ملی اظهار داشت: دعوت بازیکنان به تیم ملی در اختیار قلعه‌نویی و نظر سرمربی قابل احترام است و نباید در کار او دخالت کنیم. با این حال، به نظر من جای چند بازیکن در تیم ملی خالی است چون این بازیکنان قبل در تیم ملی بودند و به این تیم کمک زیادی کرده‌اند. تنها مشکل لیست تیم ملی این است که میانگین سنی به شدت بالا رفته است. امیدوارم تک تک بازیکنانی که در لیست حضور دارند با آمادگی بالای وارد مسابقات شوند.

وی در مورد غیبت احمد نوراللهی، هافبک اسبق پرسپولیس در تیم ملی نیز گفت: اینکه امید ابراهیمی ۳۷ ساله جایگزین احمد نوراللهی شده، مشکل بزرگی است. بودن ابراهیمی در تیم ملی میانگین سنی را بالا برده و این موضوع همه پیشکسوتان فوتبال را ناراحت می‌کند. درحال حاضر نوراللهی در شرایط ایده‌آلی قرار دارد که می‌تواند به تیم ملی کمک کند. من اگر جای قلعه‌نویی بودم به جای ابراهیمی از یک بازیکن جوان و باکیفیت استفاده می‌کردم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره شرایط سردار آزمون برای حضور جام ملت‌های آسیا که باعث نگرانی شده بود، اضافه کرد: به نظر من باید قبل از این همه دلهره یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی به ایتالیا می‌رفت و شرایط اردو و جام ملت‌ها را توضیح می‌داد. ما به آزمون نیاز شدیدی داریم چون او در بهترین لیگ بازی می‌کند و در حال حاضر هم شرایط ایده‌آلی دارد و خوشحالم که در نهایت ماجرا ختم به خیر شد.

درخشان در رابطه با تقابل با بورکینافاسو هم توضیح داد: بازی‌های تدارکاتی خصوصاً در این مقطع خیلی بعد فنی ندارند که بخواهیم در موردش نظر بدهیم ولی محک خوبی برای ملی‌پوشان ما بود و فکر می‌کنم بازیکنان توانستند در شرایط بازی یک دیدار تمرینی خوب داشته باشند. تنها نگرانی به جا مانده از این بازی مصدومیت بیرانوند است که امیدوارم مشکل جدی نباشد و به بازی‌های رسمی برسد. پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.