بخش اخبار اقتصادی ایرانیان نیوز :

حداقل بازدهی موثر سالانه «صندوق درآمد ثابت افران» به 28.2 درصد ارتقاء پیدا کرد

 

«صندوق درآمد ثابت افران» بزرگترین صندوق ETF بازار‌سرمایه ایران است که بیش از 150 هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت دارد، این صندوق اخیرا حداقل بازدهی موثر سالانه را افزایش داده و به حداقل 28.2 درصد سالانه رسانده است.

سرمایه‌گذاران از امروز فرصت سرمایه‌گذاری با بازدهی 28.2 درصد سالانه را دارند، سرمایه‌گذاری در «صندوق درآمد ثابت افران» از طریق تمامی کارگزاری‌های بورسی به شکل زیر ممکن است:

کد‌بورسی دارید:

  • ورود به پنل کارگزاری از ساعت 9 صبح الی 15
  • رفتن به قسمت جستجو و وارد کردن عنوان «افران»
  • خرید واحد‌های سرمایه‌گذاری «افران» به میزان دلخواه

کد‌بورسی ندارید یا فراموش کردید:

  • تماس با شماره پشتیبانی 02179326
  • دریافت کد‌بورسی از طریق کارگزاری بانک پاسارگاد
  • ادامه مراحل خرید و سرمایه‌گذاری

 

بازدهی یا سود صندوق درآمد ثابت افران

صندوق‌های درآمد ثابت جزو کم ریسک‌ترین صندوق‌های بازارسرمایه و به عنوان جایگزین سپرده بانکی از آنها نام برده می‌شود،‌

 

صندوق درآمد ثابت افران همیشه جزو ۱۰ صندوق برتر بازار سرمایه ایران از نظر  بازدهی بوده و هم اکنون نیز حداقل بازدهی یکساله این صندوق به 28.2 درصد افزایش پیدا کرده است. این صندوق در مجموع ۳ سال 92.6 درصد بازدهی کسب کرده که بیشترین بازدهی در میان تمامی صندوق‌های درآمد ثابت بوده است. 

سود روز‌شمار و معاف از مالیات

روند بازدهی صندوق افران هموار و روز شمار است، یعنی این صندوق هر روز درصد مشخصی سود می‌سازد که با روزهای دیگر یکسان است. مثلا اگر صندوق افران سالانه 28.2 درصد بازدهی داشته باشد این بازدهی بین روزهای کاری سال تقسیم می‌شود و به حتی چند روز سرمایه‌گذاری در این صندوق هم سود تعلق می‌گیرد و مانند بانک محدودیت زمانی ندارد.

*سرمایه‌گذاران در «صندوق درآمد ثابت افران» مطابق قانون از مالیات معاف هستند.

نقدشوندگی آنی صندوق درآمد ثابت افران

صندوق درآمد ثابت افران به واسطه بازارگردانی فعال نقدشوندگی بالایی دارد افران همواره 5 هزار میلیارد ریال سفارش خرید انباشته دارد که این میزان همیشه توسط بازارگردان حفظ می‌شود. به زبان ساده در این صندوق صف فروش شکل نمی‌گیرد و در لحظه نقد می‌شود حتی مبالغ بالا مثلا 500 میلیارد تومان.

حجم دارایی تحت مدیریت 

دارایی تحت مدیریت نشان دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران به صندوق‌ است و هر چه دارایی یک صندوق بیشتر باشد افراد بیشتری در آن سرمایه‌گذاری کردند، صندوق درآمد ثابت افران بیش از 150 هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت دارد و بزرگترین صندوق ETF بازار سرمایه ایران است.

صندوق درآمد ثابت افران در اکثر‌ روزهای کاری بورس رکورد بیشترین ورود پول را در بین تمامی نماد‌های بازار‌سرمایه داشته است. 

تعداد سرمایه‌گذاران صندوق افران 

سرمایه‌گذاران صندوق درآمد ثابت افران، از اشخاص حقیقی از مبلغ ۱ میلیون تومان تا اشخاص حقوقی و شرکت‌ها و هلدینگ‌های بزرگ با مبالغ چند صد میلیاردی را شامل می‌شود.

تاکنون بیش از 200 هزار سرمایه‌گذار حقیقی و حقوقی در صندوق درآمد‌ثابت افران حداقل یکبار سرمایه‌گذاری کردند.

چگونه در صندوق درآمد ثابت افران سرمایه‌گذاری کنیم؟

صندوق درآمد ثابت افران از نوع قابل معامله یا ETF است که نماد آن در تابلوی معاملات بورس درج شده است، علاقه‌مندان برای سرمایه‌گذاری در این صندوق می‌توانند از طریق‌ سامانه‌های معاملاتی تمامی کارگزاری‌های بورسی با جستجوی نماد «افران» واحد‌های این صندوق را خریداری کنند.

این صندوق از صندوق‌های مجموعه مشاور سرمایه‌گذاری ترنج است که ۸ صندوق سرمایه‌گذاری در انواع مختلف: سهامی، مختلط، درآمد ثابت، جسورانه، بازارگردانی و صندوق در صندوق را در بازار‌سرمایه ایران مدیریت می‌کند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری می‌توانند به صفحه صندوق درآمد ثابت افران مراجعه کنند.پایان خبر

منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.