بخش اخبار بین الملل ایرانیان نیوز :


رئیس‌جمهور پیشین آمریکا گفت که همتای کنونی وی جهان را به سمت جنگ جهانی سوم و ویرانی ایالات متحده تا ده ماه آینده سوق می‌دهد.


ترامپ: بایدن تا ۱۰ ماه آینده آمریکا را ویران می‌کند


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، به نقل از نووستی، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در جریان تجمعی در ایالت آیووا گفت که «جو بایدن»، همتای کنونی او ممکن است جهان را به جنگ جهانی سوم سوق دهد و تا ۱۰ ماه آینده پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری باعث ویرانی آمریکا شود.

ترامپ افزود: «آن‌ها با هیچ کس رفتار درستی ندارند، بنابراین ممکن است شما با جنگ جهانی سوم روبرو شوید. اگرچه به زمان انتخابات نزدیک شده‌ایم، اما در واقعیت به آن نزدیک نیستیم، زیرا ۱۰ ماه برای نابودی کامل کشورمان کافی است». 

وی بار دیگر تاکید کرد که اگر رئیس‌جمهور ایالات متحده بود، جنگ در اوکراین و درگیری فلسطین و اسرائیل هرگز رخ نمی‌داد و او می‌توانست او اوضاع را در شبه‌جزیره کره تحت کنترل نگه دارد، زیرا برخلاف بایدن توانایی تعامل با رهبران جهان را دارد.

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا ادامه داد: «آن‌ها تعامل خوب من با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را دوست نداشتند، من دوست دارم با افرادی که  هزار و ۶۰۰ کلاهک هسته‌ای دارند، تعامل داشته باشم».

ترامپ در ادامه خود را تنها نامزدی توصیف کرد که می‌تواند ایالات متحده را نجات دهد. وی افزود: «شما با من به عنوان رئیس‌جمهور شاهد جنگ جهانی سوم نخواهید بود».

این در حالی است که بایدن نیز در سخنرانی روز جمعه در پنسیلوانیا گفت که ترامپ آماده است دموکراسی را قربانی کند تا به قدرت برسد.

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.