بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


تاریخ برگزاری، نحوه پرینت کارت و رفع نقص کارت شرکت در دوازدهمین آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفای دانشگاهی) سال ۱۴۰۲ در داخل کشور و خارج از کشور اعلام شد.


جزئیات برگزاری آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی اعلام شد


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، از سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع متقاضیان آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا) می‌رساند، دوازدهمین دوره آزمون سامفا (دانشگاهی) در روز جمعه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ (۲۲ دی‌ماه سال ۱۴۰۲ شمسی برابر با ۱۲ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی و ۲۹ جمادی الثانی سال ۱۴۴۵ قمری) در داخل کشور شامل شهرهای قم، تهران، همدان، سنندج (فقط صبح) و خارج از کشور در کشور عراق و در شهرهای نجف اشرف، بغداد، بصره و سلیمانیه (صبح و بعدازظهر) برگزار خواهد شد. 

کارت‌های شرکت در آزمون برای متقاضیان آزمون مذکور براساس مندرجات بند «الف‌» این اطلاعیه بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید مطابق بند «ب» همین اطلاعیه اقدام کنند. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج شده است. 

لازم به توضیح است این آزمون در حوزه‌های داخل کشور بصورت الکترونیکی و در خارج از کشور به روش مبتنی بر کاغذ برگزار خواهد شد و ساعت برگزاری‌آزمون به شرح ذیل است: 

۱-شروع فرآیند آزمون در داخل کشور در ساعت ۸:۳۰ صبح خواهد بود. لازم است داوطلبان در ساعت ۸:۰۰ صبح در حوزه برگزاری آزمون حضور داشته باشند. 

۲-زمان شروع فرآیند آزمون در حوزه‌های خارج از کشور نوبت صبح در ساعت ۸:۳۰ صبح و نوبت بعدازظهر در ساعت ۱۴:۰۰ خواهد بود. لازم است داوطلبان نیم‌ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند. 

الف) نحوه و زمان پرینت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون: 

کارت‌های شرکت در آزمون متقاضیان به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز چهارشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ لغایت روز پنجشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۱برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www. sanjesh. org قرار خواهد گرفت. داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت‌نام (۱۲ رقمی) و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و شماره گذرنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند. 

ب) رفع نقص کارت شرکت در آزمون: 

چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات ثبت‌نامی خود با مندرجات کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند باید موارد اصلاحی را حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ از طریق سیستم پاسخ‌گویی به نشانی: https://request.sanjesh.org ارسال نمایند. همچنین درصورت وجود مغایرت در عکس روی کارت لازم است با همراه داشتن دو قطعه عکس در صبح روز جمعه به تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ و قبل از برگزاری آزمون، به مسئول برگزاری این آزمون (با توجه به جدول ذیل) مراجعه کنند تا نسبت به بررسی موضوع اقدام شود. 

یادآوری مهم: متقاضیانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام خود را فراموش نموده‌اند، می‌توانند برای دریافت شماره پرونده با شماره تلفن ۳۶۲۷۰۰۹۴ با پیش شماره ۰۲۶ تماس حاصل نمایند. 

داوطلبان حوزه‌های داخل کشور در صورتی که مشکلی در پرینت کارت خود مشاهده نمودند برای پیگیری لازم است با شماره تلفن اعلام شده (تلفن ۳۶۲۷۰۰۹۴ با پیش شماره ۰۲۶) تماس حاصل نموده و متقاضیان حوزه‌های کشور عراق (شهرهای نجف اشرف، بغداد، بصره و سلیمانیه) لازم است برای رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون خود در تاریخ تعیین شده به آدرس محل برگزاری که بر روی کارت آزمون درج شده، مراجعه نمایند. 

جدول استان، کشور و شهرمحل برگزاری آزمون

Capture

پ) آدرس محل رفع نقص کارت و برگزاری داوطلبان خارج کشور:

Captureپایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.