بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


خاتمی در تذکر شفاهی:
نماینده مردم خوانسار در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، گفت: رتبه بندی معلمان هدیه ای از طرف مجلس به قشر آموزش و پرورش است، چرا درست عمل نشده و سلیقه ای آن را اجرایی می کنید که موجب رنجش معلمان شده است.


اجرای سلیقه‌ای رتبه‌بندی معلمان موجب رنجش خاطر آن‌ها شده است


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سیدمسعود خاتمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی شهادت مظلومانه جمعی از هموطنانمان را در کرمان محضر مقام معظم رهبری و خانواده های شهدا و ملت شریف ایران تسلیت گفت و در تذکری به رئیس جمهور، عنوان کرد: جناب آقای رئیسی سال مهار تورم رو به اتمام است. گرانی کمر شکن و وضعیت رها شده بازار حال مردم را خراب کرده است. تذکر بنده ارتباطی به کمبود ارز ندارد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اختلاف قیمت بین کالاهای اساسی در دو شهر همجوار حتی در برخی از محلات زیاد است، دلیل عمده آن نبود نظارت و کار کارشناسی است، ظاهرا تیم اقتصادی شما به مقوله نظارت اعتقادی ندارد، در سازمان تعزیرات عمومی که وظیفه نظارت را برعهده دارد با کمبود نیروی کارآمد روبه رو هستیم. جناب آقای رئیسی تحقق این شعار سال را جدی بگیرید.

وی همچنین در تذکری به وزیر ارتباطات، تاکید کرد: وضعیت سرعت و قیمت اینترنت نامطلوب است و موجب نارضایتی مردم شده، امروز کسب و کارها و روزمرگی مردم در ارتباط با اینترنت است، وعده اینترنت رایگان شما پیش کش، امیدواریم برای کیفیت و قیمت آن فکری کنید که موجب اعتراض به حق مردم شده است.

خاتمی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، گفت: رتبه بندی معلمان هدیه ای از طرف مجلس به قشر آموزش و پرورش است، چرا درست عمل نشده و سلیقه ای آن را اجرایی می کنید که موجب رنجش معلمان شده است. از وزیر آموزش و پرورش درخواست داریم در رتبه بندی معلمان تجدیدنظر کند.

 پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.