بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


منصوری در گفت‌وگو با سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،:
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: یکی از کارهایی که دولت برای گسترش شرکت در انتخابات و افزایش رقابت در دستور کار قرار داده است فعال کردن احزاب و استفاده حداکثری برای افزایش مشارکت است.


آغوش دولت سیزدهم برای شنیدن نظرات مختلف باز و پذیرای حرف منتقدین است/ فعال کردن احزاب برای افزایش مشارکت در دستور کار دولت است


محسن منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، درباره جلسه اخیر رئیس‌جمهور با دبیران کل احزاب کشور و اثرات چنین نشست‌هایی در افزایش مشارکت در  انتخابات گفت: آقای رئیس‌جمهور در همه سفرهای استانی خود، در بازدیدها و برنامه‌ها جلساتی را با همه فعالان حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دارند.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور تاکید کرد: ما معتقدیم این دولت آغوشش برای شنیدن نظرات مختلف باز است. پذیرای حرف منتقدین است و به لطف خدا موضع رئیس‌جمهور و هیات دولت در مواجهه با همه نخبگان، چه احزاب و گروه‌های سیاسی و چه فعالان اجتماعی این است که دولت کاملا با سعه صدر برخورد می‌کند و پذیرای دیدگاه‌ها و نظرات است.

وی یادآور شد: بعضی از جلسات اطلاع‌رسانی می‌شود، مانند جلسه‌ای که چند روز گذشته آقای رئیس‌جمهور خدمت عزیزان بودند،  بعضی از جلسات هم رسانه‌ای نمی‌شود. گاهی جلسات محدودتر و گاهی وسیع‌ترو با تعداد بیشتری برگزار می‌شود.

منصوری بیان کرد: نشست و برخاست با چهره‌های مختلف سیاسی و شنیدن دیدگاه‌ها و نظرات عزیزان در دستور کار دولت است و در اداره کشور و تدبیر امور این دیدگاه‌ها و نظرات اعمال و استفاده می‌شود. این برنامه‌ها ان‌شاالله ادامه پیدا می‌کند و این جزو برنامه‌های مستمر آقای رئیس‌جمهور است.

وی تاکید کرد: یکی از کارهایی که دولت برای گسترش شرکت در انتخابات و افزایش رقابت در دستور کار قرار داده است فعال کردن احزاب و استفاده حداکثری آن‌ها برای افزایش مشارکت است.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.