بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از مصدومیت ۴ نفر در یک تصادف زنجیره‌ی در تهرانپارس خبرداد.


مصدومیت ۴ نفر در تصادف زنجیره‌ای در تهرانپارس


جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران، درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 11:05 ظهر امروز یک مورد حادثه تصادف زنجیره‌ای در خیابان تهران‌پارس، خیابان استخر تقاطع خیابان 244 به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: یک دستگاه کامیونت ولوو به دلیل نامشخصی در هنگام حرکت با 12 دستگاه خودروی سواری برخورد کرده است. برخی از این خودروها خسارت‌های سنگینی دیده و به برخی از خودروها خسارت‌های کمتری وارد شده بود. چند نفر نیز در این حادثه دچار مصدومیت شده‌بودند که یک خانم و یک آقا در داخل خودرویشان محبوس شده و آتش‌نشانان ایمن‌سازی لازم را انجام داده و عملیات خروج این دو مصدوم را با حضور عوامل اورژانس انجام داده و از داخل خودرو خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در این حادثه در مجموع 4 نفر مصدوم شده بودند. خوشبختانه نشت بنزین و یا آتش‌سوزی در این حادثه نداشتیم و در پایان خودروها به محل امن منتقل و محل حادثه برای بررسی علت آن به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.