بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


فرمانده نیروی زمینی ارتش:
امیر سرتیپ حیدری گفت: حضور اثربخش ایران در معادلات جهانی مرهون خون شهدا است و بی‌شک بدون این حضور، هیچ معادله‌ای در دنیا حل نخواهد شد.


حضور اثربخش ایران اسلامی در معادلات جهانی مرهون خون شهدا است


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در آیین استقبال از خانواده شهید جلیل شادمانی در مسجدسلیمان گفت: صراط مستقیم راهی است که قرار گرفتن در آن مسیر عاقبت به خیری و سعادت در دنیا و آخرت را به همراه خواهد داشت که مصداق حرکت در صراط مستقیم شهدای عزیز ما هستند.

وی با تأکید بر اینکه ما نباید راه را گم کنیم، بیان کرد: امروز در غیاب پیامبران و انبیای الهی و امامان معصوم، نماد عینی صراط مستقیم، ولایت فقیه است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تبریک و تسلیت شهادت شهید شادمانی اظهار کرد: شهید جلیل شادمانی یکی از ۴۶ هزار شهید نیروی زمینی بود. فرمانده‌ای که دوران پرمخاطره دفاع مقدس را با سربلندی طی کرده است و ما به این شهید بزرگوار تعلق خاطر داریم.

وی ادامه داد: با جانفشانی‌های شهدا امروز نام قرآن، اسلام و جمهوری اسلامی در اقصی نقاط عالم می‌درخشد و ما نباید جانفشانی‌ها و رشادت‌های شهدایی همچون سردار سلیمانی را فراموش کنیم.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه همیشه یک‌طرف معادله جبهه مقاومت، جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: حضور اثربخش ایران در معادلات جهانی مرهون خون شهدا است و بی‌شک بدون این حضور، هیچ معادله‌ای در دنیا حل نخواهد شد.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.