بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان:
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان گفت: در گلستان برای هر کرسی نمایندگی مجلس ۴۵ نفر با یکدیگر رقابت خواهند کرد و آن دسته از داوطلبانی که صلاحیت آن ها تایید نشده و یا احراز نشده می توانند از تاریخ ۱۷ دی ماه با مراجعه به سامانه داوطلب شکایت خود را به صورت غیر حضوری ثبت کنند.


در گلستان برای هر کرسی نمایندگی مجلس ۴۵ نفر با یکدیگر رقابت خواهند کرد


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،ی گلستان، حمیدرضا بهمنی نژاد اظهار کرد: با پایان مهلت ۵۰ روزه رسیدگی به صلاحیت داوطلبین مجلس شورای اسلامی در هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت، نتایج رسیدگی به صلاحیت ها به فرمانداران مراکز حوزه های انتخابیه اعلام شد.

وی افزود: در این مرحله پرونده ۵۱۷ نفر از داوطلبین انتخابات مجلس در هیات نظارت استان و هیات مرکزی نظارت مورد رسیدگی قرار گرفت و از این تعداد صلاحیت ۳۱۳نفر معادل ۶۱درصد از کل داوطلبین مورد تایید هیات مرکزی نظارت قرار گرفته است که نوید دهنده برگزاری انتخاباتی رقابتی و پرشور در یازدهم اسفند است.

رئیس هیات نظارت استان در همین رابطه افزود: در استان گلستان برای ۷کرسی نمایندگی مجلس ۴۵ نفر بایکدیگر رقابت خواهند کرد ،این درحالی است که معدل رقابت داوطلبین در کل کشور ۳۸نفر به ازای هر کرسی نمایندگی مجلس است.

بهمنی نژاد در مورد نحوه رسیدگی به شکایات داوطلبین افزود: آن دسته از داوطلبینی که صلاحیت آن ها تایید نشده و یا احراز نگردیده است می توانند به مدت ۳ روز از تاریخ ۱۷ دی ماه با مراجعه به سامانه داوطلب شکایت خود را به صورت غیر حضوری ثبت کنند.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.