بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


رئیسی در مراسم گرامیداشت شهدای جنایت تروریستی کرمان در استان زنجان:
رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت شهدای جنایت تروریستی کرمان که با حضور آحاد مردم زنجان و دسته‌های عزاداری برگزار شد، ضمن قدردانی از مردم باغیرت و بزرگوار زنجان به خاطر اجتماع عظیم آنان در خیابان‌های این شهر تصریح کرد: این اجتماع امروز شما معنای خاصی داشت؛ اول تبریک و تسلیت به خانواده‌های شهدای کرمانی، دوم اعلام بیزاری و نفرت از رژیم صهیونیستی و سوم اعلام حمایت از فلسطینیان مظلوم و مقتدر غزه بود.


پیروزی ملت فلسطین و نابودی رژیم جعلی صهیونیستی وعده الهی است


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز شنبه در ادامه برنامه‌های دومین سفر دولت مردمی به استان زنجان، در مراسم گرامیداشت شهدای جنایت تروریستی کرمان که با حضور آحاد مردم زنجان و دسته‌های عزاداری برگزار شد، ضمن قدردانی از مردم باغیرت و بزرگوار زنجان به خاطر اجتماع عظیم آنان در خیابان‌های این شهر تصریح کرد: این اجتماع امروز شما معنای خاصی داشت؛ اول تبریک و تسلیت به خانواده‌های شهدای کرمانی، دوم اعلام بیزاری و نفرت از رژیم صهیونیستی و سوم اعلام حمایت از فلسطینیان مظلوم و مقتدر غزه بود.

رئیس جمهور ویژگی شاخص مردم زنجان را پیوند قلبی آنان با نام و یاد امام حسین و کربلا و عاشورا برشمرد و افزود: نام و یاد امام حسین (ع) رمز پیروزی نهضت،‌ ماندگاری انقلاب اسلامی، استیصال دشمنان، پیروزی در دفاع مقدس و عامل ایجاد امید و پیوند دهنده قلب‌های ما به یکدیگر و اینجا نیز پایتخت شور و شعور حسینی است.

رئیسی در ادامه با بیان اینکه امروز جهان اسلام و منطقه وضعیت خاصی دارد و باید تحلیل صحیحی از شرایط و وضعیت داشته باشیم، اظهار داشت: مردم ایران و امام راحل حتی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی بر حمایت از حقوق مردم فلسطین تاکید کرده و آزادی قدس شریف را اولویت مسائل جهان اسلامی عنوان می‌کردند و تاکید داشتند که رژیم جعلی صهیونیستی غده سرطانی است.

رئیس جمهور ادامه داد: در ۴۰ و چند سال گذشته در دنیا بسیار با این مواضع حق ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی دشمنی شد، اما ملت ایران بر موضع حق خود پافشاری کرد و امروز این پافشاری باعث شده که حقانیت موضع جمهوری اسلامی ایران بر همگان روشن شود و همه ببینند که حق با مردم، انقلاب، نظام، امام راحل و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی است.

رئیسی گفت: فلسطین مظلوم اما مقتدر پیروز میدان و رژیم جعلی صهیونیستی با وجود حمایت‌های استکبار جهانی از او حتما از بین رفتنی است، چرا که این وعده الهی است که ظلم و باطل اگر چه ممکن است جولان داشته باشد، اما پایداری و ماندگاری ندارد.

رئیس‌جمهور دشمنی‌ها با ملت، انقلاب، نظام و امثال سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی را ناشی از پافشاری ملت ایران بر حق مسلم مردم فلسطین دانست و خاطرنشان کرد: حمایت از مظلومان و خروشیدن بر ظالمان تاکید دین، ائمه و سیاست جمهوری اسلامی است؛ یقین بدانید این سیاست درست و به‌حق و برگرفته از آموزه‌های اباعبدالله الحسین (ع) است.

رئیسی با اشاره به اینکه در سال‌های سپری شده از انقلاب اسلامی دشمنی‌های زیادی با جمهوری اسلامی شده و دشمن از تحریم و تهدید تا حمله نظامی و محاصره اقتصادی را علیه ما به کار گرفته، گفت: با وجود همه این دشمنی‌ها ملت ایران اراده کرده با پایبندی بر ارزش‌ها و دین روی پای خود بیایستد و با همین پایبندی توانسته در این نبرد و جنگ اراده‌ها پیروز شود.

رئیس‌جمهور افزود: ملت ایران با وجود تحریم‌ها توانست گام‌های بلندی در مسیر پیشرفت با تکیه بر ارزش‌های خود بردارد و امروز با جرأت می‌توانیم ایران را کشوری پیشرفته و فناور معرفی کنیم. دشمنان سعی کردند ما را از بسیار از فناور‌ها و علوم محروم کنند، اما جوانان عزیز ما با توکل توانستند در عرصه‌های علمی و صنعتی پیشرفت‌های بزرگی به دست بیاورند و از جمله در صنعت هسته‌ای با مجاهدت‌های افرادی مثل شهید شهریاری که اهل همین دیار زنجان نیز بود، به پیشرفت‌های زیادی دست یابند و توطئه‌های دشمن و ترور این دانشمندان نیز نتوانست ملت ایران را در مسیر پیشرفت متوقف کند.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.