بخش اخبار سیاسی ایرانیان نیوز :


نمایندگی ایران در مقر ژنو سازمان ملل متحد:
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در مقر ژنو سازمان ملل متحد از نمایندگی‌های سازمان ملل در ژنو برای محکومیت اقدام تروریستی در کرمان درخواست کرد که مسئولیت خود را در مبارزه با تروریسم به دوش بگیرند.


کشورها مسئولیت خود را در مبارزه با تروریسم به دوش بگیرند


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در ژنو در یادداشتی درخصوص انفجارهای تروریستی در گلزار شهدای کرمان، خطاب به تمامی نمایندگی‌های نزد سازمان ملل مستقر در ژنو نوشت: این حمله تروریستی مذموم در داخل صفی از مردم بیگناه از جمله زنان و کودکان که چهارمین سالگرد شهادت سرلشکر سلیمانی قهرمان رزمنده تروریست ایران را گرامی داشتند، رخ داد.

در ادامه این یاداشت آمده است: برای گرامیداشت یاد مردان، زنان و کودکان بیگناه قربانی آن حمله تروریستی بدنام، در ایران عزای ملی اعلام شده است. ما آن اقدام بزدلانه تروریستی و در واقع هر اقدام تروریستی را، در هر کجا و توسط هر کسی که مرتکب شده باشد، به شدت محکوم می کنیم. عاملان و سازمان دهندگان اقدامات تروریستی باید محاکمه شوند.

در حال حاضر تحقیقات همه جانبه برای شناسایی و دستگیری عوامل سازماندهی این جنایت از پیش طراحی شده و هولناک ادامه دارد. همزمان، جمهوری اسلامی ایران متعهد است از تمامی سازوکارهای موجود برای اطمینان از پاسخگویی مسئولین و همدستان آنها در این اقدام شنیع تروریستی استفاده کند.

ایران بیش از هر زمان دیگری مصمم است تا با مضاعف کردن تلاش‌های خود برای حفاظت از مرزهای خود و حفاظت از شهروندان خود در برابر بلای تروریسم، در برابر افراط گرایی و تروریسم خشن بایستد.

جمهوری اسلامی ایران از همه کشورهای عضو می‌خواهد که مسئولیت خود را در مبارزه با تروریسم به دوش بگیرند و در همین راستا از همه کشورها نیز انتظار دارد که این اقدام منفور تروریستی را محکوم کنند.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.