بخش اخبار اجتماعی ایرانیان نیوز :


دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: حوادث تروریستی، نه تنها ذره‌ای در عزم راسخ، ایمان و تقوای ملت شریف ایران، خلل وارد نخواهد آورد بلکه خون تازه‌ای در شور و شعور انقلابی این ملت دمیده است.


پیام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پی حادثه تروریستی کرمان


به گزارش سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،، در متن پیام تسلیت «اسکندر مؤمنی» دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پی حادثه تروریستی کرمان آمده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

یَوْمَ نَبْطِشُ الْبَطْشَةَ الْکُبْرَی إِنَّا مُنْتَقِمُونَ

فاجعه تروریستی و جانگداز کرمان که منجر به شهادت و جراحت شمار زیادی از زائران و دوست‌داران سردار دل‌ها «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» شد، دل‌های مردم شهیدپرور ایران اسلامی را جریحه دار کرد. 

دشمنان، ناامید از مقابله با اراده ملت بزرگ ایران با ارتکاب تروری کور و جنایتی خونین، باز هم چهره پلید خود را نمایان کردند. آن‌ها از شدت حقارت و ذلالت حتی نتوانستند ترس و واهمه خود را از مزار و یاد حاج قاسم شهید القدس پنهان نگه دارند. 

بی‌شک این حوادث تروریستی، نه تنها ذره‌ای در عزم راسخ، ایمان و تقوای ملت شریف ایران، خلل وارد نخواهد آورد بلکه خون تازه‌ای در شور و شعور انقلابی این ملت دمیده است. 

اینجانب این حادثه تلخ و ناجوانمردانه را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده معظم شهدا و ملت شریف ایران تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال علو درجات برای این شهدا و صبر و اجر برای بازماندگانشان و نیز شفای عاجل برای مجروحان این جنایت مسألت می‌کنم. ان‌شاالله خداوند سبحان روح پرفتوح این شهدا را با یگانه دختر پیامبر حضرت فاطمه محشور کند.پایان خبر

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،

نرم افزار موبایل سایت ایرانیان نیوز به نقل از خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران،


تلگرام خبر


منبع خبر

اخبار از خبرگزاری های موثق رسمی جمع آوری میشود و ایرانیان نیوز دخل و تصرفی در محتوای خبرها ندارد.